Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Update 1-es túró rudit bármiko...

Update 1-es túró rudit bármikor lehet enni hízás veszély nélkül?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 08:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Elvileg igen.
2014. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kalória értéke azért gondolom van neki. Belekell számolni a napi "megengedett" mennyiségbe.
2014. márc. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Az Update 1-es túró rudiban több a kalória, mint a Pöttyösben. Csak azért látszik kevesebbnek, mert kisebb darabot tesznek a zacsiba.

Ha eszel 1 db túrórudit hetente (és egyébként normálisan kajálsz), a Pöttyöstől sem fenyeget elhízás.

Ha eszel napi 5-öt az Update-ből, attól is el lehet hízni.


A zsír-, cukor- és kalóriatartalmat össze tudod hasonlítani, rajta van a papírján. Bemész a boltba és megnézed. 100 g-ra vetítve érdemes nézni, mert eltérő a súlyuk.

2014. márc. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
A második után már lidércfosást kapsz,annyira tele van nyomva édesítővel.Szerintem ezért 1-es.Inkább ritkán,de normális.
2014. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

Van benne cukor, és rengeteg zsír is, vagyis bármikor eszed, hizlalni fog valamennyire.

Attól, hogy ráírnak egy egyest, még nem lesz jobb.

Zsírszegény túró, édesítőszer, cukrozatlan kakaó - ezekből lehet egészségesebb túrórudisszerű édességet csinálni, ami egészséges is.

2014. márc. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

naOK de akkor miért írták rá hogy Update1?


mert az egyest elvileg bármikor lehet enni nem?

2014. márc. 13. 10:55
 7/20 A kérdező kommentje:
#2 ha beleszámolom a napi megengedett mennyiségbe akkor nem mind1 hogy a pöttyöst számolom e bele vagy bármi mást?
2014. márc. 13. 10:56
 8/20 anonim ***** válasza:

Minden update1-es terméket, akár este is lehet enni.

Én nem számoltam soha a kalóriát.

170 cm vagyok 80 kg voltam, simán megeszek akár több mint 2000 kcal-t, de mivel mindent a megfelelő időben, így szépen fogyok, jelenleg 71 kg vagyok.

Nekem nem okoz lelkiismeret furdalást ha vacsira megeszek két update1 kakaóscsigát. Mert belefér a napi ch bevitelembe.

2014. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem mindegy azért hogy mit eszel és mikor. Nemigazán foglalkozom ilyen nagyon divatos update termékekkel, egy elönye hogy nincs benne cukor (talán). A cukor mint olyan gyorsan felszívódik, és ha épp nincs rá szüksége a testnek (nem végzel fizikai aktivitást) akkor szépen eltárolódik zsírként. Most hogy ez kinél milyen gyorsan és mennyiségben az függ az anyagcserétől, életkortól, aktivitástól és jópár dologtól még. De a cukor attól még nem jó, bár a sok mesterséges méreg se kimondottan jó. És ezeket a termékeket nem steviával vagy hasonló egészségesebb édesítőszerekkel édesítik.


Meg az se mindegy mikor eszed. Este már a rosszabb inzulinérzékenység miatt és a lassult anyagcsere miatt (alvás közben nem vagyunk épp aktívak) már nehezebben fogod "elégetni" a bevitt kalóriákat. Ugye van ez a 6 után nem eszek hülyeség ami félig jó. Este már nem kell enni Szénhidrátot!! mást viszont lehet, és kell is! Ne éheztessük a szervezetett 10-12 órán keresztűl.


Másrészről meg van olyan elképzelés/folyamat hogy mivel a szervezeted édes ízt érzékel , valamennyire elkezdi termelni az inzulint, ami vércukor csökkenéshez vezet (mivel végül mégse vittél be cukrot) és ezért megint éhes leszel. Ez csak ilyen töltelék, nemtudom mennyire valós dolog, de azért nem árt erre is figyelni.


Elkell dönteni mi a fontosabb, nemtudom hogy eheted-e a pöttyös rudit. Van aki tömheti magába és nem hízik egyeltalán de van aki már ha ránézz akkor is feljönnek rá a kilók. És igen, ha ő jól akar kinézni akkor neki le kell mondania pár "jó" dologról.


nah kicsit túltárgyaltam a témát :D

2014. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Update sem jobb egyik másik diditől sem.. szóval ehetnéd a Pöttyöst is nyugodtan, ezzel az erővel..
2014. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!