Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Update 1-es túró rudit bármiko...

Update 1-es túró rudit bármikor lehet enni hízás veszély nélkül?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 08:34
1 2
 11/20 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Én most értem haza és édesanyám aszalt ananásszal fogadott, meg étcsokiba mártott mazsolával. Elgyengültem és megettem vagy 5-5 dekát mindkettőből! Most 1 hétig emiatt nem fogok enni semmit. Pedig mindkettő update 7-es volt! Nagy lelkiismeret furdalásom van, de tényleg.
2014. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

...bárcsak én is túrórudik miatt aggódnék a súlyomon! Én az ellenkezője vagyok: próbálnék kilókat szedni magamra, és semmi, próbálkoztam gyorskajával, sok édességgel és csokival, és... hát szóval csak annyi jön rám, amennyi a kaja súlya, de aztán az elvész belőlem. :/ Most már nem próbálok semmit, elegem lett.


Ha olyan vagy mint én, akkor azt mondom neked, hogy bármennyit megehetsz, mert semmi nem fog történni (legalábbis egy állapotban vagyok).

2014. márc. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
43%

update túrórudi cöh persze

marketingfogás

mozogni kéne meg nem annyit zabálni mint egy disznó és akkor újra homo sapiens kinézeted lenne

2014. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Múltkor megnéztem az update-es joghurtot és összehasonlítottam a sima danone joghurttal...hát egyáltalán nem jobb a norbis.


A túró rudihoz meg nem tudok hozzászólni, mert nem szeretem.

Viszont az étcsoki még jó is a szervezetnek(főleg, ha megfelelő a kakaó tartalma), viszont tele van cukorral.

Szerintem bármikor(bár ez nem tudom mit jelent éjjel-nappal csak ezt eszed???) nem kéne ilyesmit, sem pedig más csokit enni, ha szeretnéd elkerülni az 'elhízás veszélyeit'.


Honlapokon azt írják, hogy a pöttyösben 109, míg a norbisban 117,3 kcal van...


Amúgy ez a szemfényvesztés nagyon jól látható a 0,1%-os joghurtitaloknál. Lehet, hogy sovány tejből készült, viszont tele vannak cukorral...

2014. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

#12

Tudom mit érzel...52 kg voltam több, mint 10 évig...tavaly elkezdtem végre hízni(59 kg-ra!!!). Hónapokig 58-59 kg voltam, de ma megmértem magam és már csak 57-et mutat. :-(

Remélem nem fogok visszafogyni... :-S


Ja, igen! A gyors kajákkal vigyázz, mert csak a belső szerveidet zsírosítod és a véredényeidet tömíted el vele!

2014. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"naOK de akkor miért írták rá hogy Update1?


mert az egyest elvileg bármikor lehet enni nem?"


Azért írják rá, mert egy marketinges így tervezte meg a csomagolást.


Túrórudit bármikor enni? Ha abból indulsz ki hogy nem élelmiszer, akkor talán nem kellene bármikor enni.

2014. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Norbi se talált ki semmi újat, csak jól tudja eladni a dolgokat. Egyszerű a dolog. Ha kevesebb kalóriát viszel be naponta, mint amit eléget a szervezeted, akkor fogyni fogsz, fordított esetben pedig hízni. Ennyit kell betartani. Lehet este is szalonnát enni, ha előtte felástad a kertet.... Változatos, kiegyensúlyozott táplálkozás és megfelelő mennyiségű mozgás, ennyi a titok...
2014. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
61%
A saját rudidat nyugodtan bekaphatod akármikor csak vigyázz nehogy kifröccsenjen a fehérkrém, mert az túl sok kalóriát tartalmaz.
2014. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Igazából a Norbi egy kicsi de fontos dologban mégis ügyesebb volt mint a 17. válaszoló gondolja.


Annak van nagy jelentősége, hogy este tényleg lehet szalonnát enni (és ezt legalább felismerte az update rendszer) mert a zsír nem okoz inzulinválaszt. Nem azért mert kalóriamérleg elmélettel foglalkozik, mert az életben még soha nem foglalkozott ezzel csak a debil dietetikusok, hanem pont a hormonrendszert figyeli meg. Mert még senki sem hízott el kalóriáktól, mindenkinek a hormonrendszere határozza meg a zsírosodását. A kaják erre hatással vannak. Hát a szalonna semmi olyan kóros hormonális állapotot nem idéz elő, amitől valaki túlsúlyos, beteg lesz. Nem bonyolult igazából.


Ezért lehet jól fogyni az updéttel, mondjuk lehet utána rákos lesz az ember a sok szójás, gluténes aszpartámos műkajától de ez már egy másik történet.

2014. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

#18


hát komám te aztán megadod a módját.


szellemes vagy és intelligens. le a kalappal előtted!

2014. ápr. 1. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!