Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Van itt olyan, aki megrendelte...

Van itt olyan, aki megrendelte az update-es kaját és fogyott?

Figyelt kérdés

Sehogy sem megy a fogyás. Már azt fontolgatom, hogy egy hónapig (kipróbálás miatt) komlett kaját rendelnék tőlük. Ugye elég drága, de hátha... Nektek bevált?

Most is 1000kcal alatt van a napi keretem (csirkemell grillen+natur zöldségek), de 2 hónap alatt 3 kilót sikerült csak fogynom... 160/77 vagyok, szóval lenne miből..


kérem, akinek van tapasztalata, írja meg, megéri?

Köszi


2014. máj. 8. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Neeee.... ne dőzsöltessed a Rékuci családot, inkább főzz magadnak.

Update átverés szerintem :( És drága!!

2014. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem orvoshoz menj, ha kevesnek erzed a fogyast, bar sztem annyira nem vesz..az update rendszer sztem jó, de úgy is lehet élni szerinte, h az elveket követed, a márka pedig azokért van, akik semmiről nem akarnak lemondani (peksuti, csoki, fagyi stb...) amúgy sportolsz mellette?
2014. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Up-Date: drága, nem finom, nem jó


1000kalória alatt koplalás, a tested mindent megtesz a zsírtartalékok megőrzéséért.

2014. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
1000 kcal kevés! Én voltam kórházban (igen, van ilyen hely pesten és segítenek ha egyedül nemmegy), szóval amit mondok azt nekem ott "tanították". 1200 kcal-t kell enni és mozogni. update-t lehet enni, és is ettem eszem amikor megkívánom, mert van olyan ami finom és nekem ízlik. én is 160 cm vagyok és 73 kg. január óta 22 kg-t fogytam a kórházi és update módszer kombinációval. ha érdekel valami konkrét írj privátba és elmondom.
2014. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fanny987 válasza:
Szerintem megéri :) Én fogytam vele ,de mellé sokat mozogtam
2014. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!