Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Schobert Norbi miért ilyen...

Schobert Norbi miért ilyen "kövér-fóbiás"?

Figyelt kérdés

Láttam már pár videóját, és aki ducibb, azt folyton szekálja, meg "van úszógumid? már nem sokáig!", azért bújtatottan mindig beszól a kövér tornázóknak, a soványaknak meg imponálni akar. Persze nem magyarázom bele, de én ezt figyeltem meg.

Aztán a botrányok, amikor kirakott valami képet egy kövér lányról, és olyanokat írt róla, hogy "nehogy ilyenek legyetek", meg nem tudom.


Mást nem zavar ez a kétszínűség? Vagy csak én látom rosszul a dolgokat? Nem vagyok túlsúlyos, se duci, de ez azért feltűnt.



2015. júl. 14. 19:43
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
19%
Persze, azért jönnek be neki a duci szőke nők, mert kövér fóbiás
2015. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
83%
mert ő kövér volt, azt olvastam, hogy Réka is, és el se tudják képzelni, hogy van átmenet a kövér és a kigyúrt közt...
2015. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
89%

Réka kövér sose volt.

Most is egész beteg, norbi ép könyörög neki +10 kilóért. Ha ez a nő beteg lesz, és ott fogyni kezd, nem lesz miből leadnia, aztán kimúlik...

2015. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
aki túlsúlyos (túlnyomórészt) önbizalom hiányos, itt jön a képbe norbika, aki megalázza ezeket az embereket, a többi pedig meg majd nem akarja, hogy ugyanennek áldozatául essen, így minden vackot elhisz norbikáéknak
2015. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
39%

"Ha ez a nő beteg lesz, és ott fogyni kezd, nem lesz miből leadnia, aztán kimúlik..."


Nyugtassák magukat ezzel a kövér beteg nők. Aki egészségesen él alapból ritkábban beteg...

Szegény Rubint Réka :/ nem is tudja, hogy annyi izommal amit az ide járó nők többsége hármasával nem tudna összedobni élet és halál határán lebeg.

2015. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy nyugtatás ez...NE fárassz.

réka izmai se kellenek: nincs csipője, a hasán rejtélyes dudorok, felsőteste izmos, lába, feneke sorvadt, pálcika, lapos.

2015. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
13%
valószínűleg neked is, vagy még jobban sorvadt, a zsírod nem izom...
2015. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarlak lehangolni, de én ebbe nem szállok be. Jól tudom már, hogy a zombijainak nem lehet észérveket se felsorakoztatni, jönnek a rékától eltanult " humorral", mint te...
2015. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
62%

Én egy interjút olvastam Rékával, ahol azt mondta, hogy bizony duci volt kislányként...


De ez a beteg lesz, s nem lesz miből fogyni: he? Alapban egy csomó betegséget a túlsúly okoz, s ezek szerint aki megbetegszik, bármiben, az fogy?

Ahogy Réka kinéz, azt bizony nagyon szigorú kajálással lehet csak elérni, amire nagyon is oda kell figyelni, elég kevés az esély, hogy beteg lesz.


Amúgy nem bírom őket (tahók, és beképzeltek), de ez tény.

2015. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
28%
Norbi könyörög neki plusz tíz kilóért? Kétlem, szerintem meglepődnél, hány kiló, olyan izmokkal a BMI szrrint tuti elhízott...az izom ugyanis többet nyom, mint a zsír.
2015. júl. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!