Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Schobert Norbi miért ilyen...

Schobert Norbi miért ilyen "kövér-fóbiás"?

Figyelt kérdés

Láttam már pár videóját, és aki ducibb, azt folyton szekálja, meg "van úszógumid? már nem sokáig!", azért bújtatottan mindig beszól a kövér tornázóknak, a soványaknak meg imponálni akar. Persze nem magyarázom bele, de én ezt figyeltem meg.

Aztán a botrányok, amikor kirakott valami képet egy kövér lányról, és olyanokat írt róla, hogy "nehogy ilyenek legyetek", meg nem tudom.


Mást nem zavar ez a kétszínűség? Vagy csak én látom rosszul a dolgokat? Nem vagyok túlsúlyos, se duci, de ez azért feltűnt.



2015. júl. 14. 19:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
azért arról nem kéne megfeledkezni, hogy teljesen eltért egymástól a női és a férfi szervezet, egy nőnek magasabb testzsírszázaléka van, mint egy férfinek, ami réka esetében nem mondható el
2015. júl. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim válasza:
87%

Nyilvan nem plusz izomkiloert, hanem kis zsirert konyorog.

Rekanak szerintem valami baja van. A szeme alatti karikak se a kontaklencse mesetol vannak, vizet ae iszik, mert az is csak hizlal szerinte. Erdekes modon egy hetig horodtt szemuveget, aztan nem.


Es nem, nem fogok nekik elhinni semmit, mivel ures a korlistajuk, mas neven vannak bejelentkezve eube, igy tuti titkolnak valamit. Sok dologban hazudnak amugy is, azt posztolja, hogy fut,kozben megsem. Futas utan nem izzad, de az alakreform oran, ahol porog (mitol?namitol?, ott igen.

A gyakorlatait se vegzi helyesen, par hete egy plankot is.rosszul csinalt.


Sajnos en is voltam.kedveloje ( nem eszement fanja), sajnalom, akinek eddig se nyilt fel a szeme, nekem eleg volt hozza par het fb.

2015. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim válasza:
100%

Kövezzetek meg, de én ki nem állhatom mindkettőt.


Norbit azért, mert egy idegesítő szélhámos, aki felnőtt férfi létére apácskának hívatja magát, és már több botrányba is belekeveredett, főleg a beszólogatásai miatt. Amikor valaki a termékek árát véleményezte, hogy milyen marha drága, erre Norbi leosztotta, hogy "Ez igényes termék igényes embereknek, ha nem tetszik el lehet menni, dedó!" . Szemetet, mérget árulnak jó drágán, amiből meggazdagodtak szépen, norbi pedig azért cikizi a kövéreket mert komplexusa van, gondolom őt is cikizték, így szerinte aki kövér, az nem is ember.


Rubint Réka meg már a "nem normális" határát súrolja, mert én nem tartom normálisnak, hogy még szó szerint a vízre is rámondja, hogy hizlal. Ez már iszonyat beteges, és szerintem (egyéni vélemény!) nagyon nem szép, ahogy kinéz, és kinézete alapján sem tűnik egészségesnek. Ezt teszi az emberrel az a rengeteg szójás műkaja, és szerintem az sem normális, hogy a gyerek születése után 2 nappal már az edzőteremben ugrált "anyácska".


Nem, nem vagyok irigy rájuk, de szerintem nagyon nem jó úton haladnak. Külföldre is akartak ilyen pékségeket, ott elmeszelték őket, mert sokkal szigorúbbak a szabályok minőség terén. Itthon a norbis kenyeret is levették a polcokról, mert kiderült, hogy micsoda káros anyagokat tartalmaz, és rengeteg embernek hasmenése volt a norbis vackoktól.

Ezt a pékséget is csak azoknak találták ki (tiszt. kiv.) akik lusták fogyókúrázni, de le akarnak fogyni.

2015. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
0%

"mert kiderült, hogy micsoda káros anyagokat tartalmaz"


miért milyeneket? mert ez visszatérő motívum de még senki nem tudott senki sem mondani semmit

2015. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

olvasd el a termékek hátoldalán lévő szöveget...


egyébként még ott volt a részvény botrány is, nem véletlenül nem engedték forgalomba az update részvényeket

2015. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim válasza:
50%
Hiszen az otszazvalahany forintert adjak epp a reszvenyt
2015. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
50%
Káros: szója, ipari hulladék, sokysok transzzsír
2015. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
0%

#25


juj csak egyet mondj ami a saját hulladék diéátátban nincs

2015. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

#28 ez mi akar lenni?

szójával meg nem mérgezem magam, bocsi. Az ő termékeinek többsége meg abból áll. A szénhidrátcsökkentet liszt is.

A másik fele meg tudod, mi? FINOMÍTOTT BÚZALISZT. az a finomított liszt, ami norbi szerint nem érhet a szánkhoz.

A (talán) negyedkanál cukor nevű terméke megint cuki:99% cukor, 1% valami édesítő :D

Vagy csak spontán átcímkéz. ( Ebben a legviccesebb meg a csodau1bor, ami egyszerű, mezei száraz bor)



A kérdésre válaszolva: nem értem, helyette lehetne koszfóbiás, mert akkor a most lezajlott török táborban nem ugyanabban a poló-nadrág kombóban lett volna el egy hétig.

2015. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

én se állhatom őket, mint írtam, beképzeltek,és tahók, és szerintük van a kövér, meg aki olyan izmos, mint ők )vagyis, Réka). mintha átmenet nem lenne...kettő, Norbika hülyeségeket beszél a könyvében (anyukám eléggé rajongó), pl azt írja, hogy Nyugaton nem lehet kapni fehér kenyeret...ja persze, mint tudjuk, a németek és az angolok közt (pl ) egy kövér sincs...

én nyugaton vagyok, van fehér kenyér, meg cukor, meg sült krumpli, s szinte mindenki el van hízva...plusz, nem kell az ő dolgait venni, csak odafigyelni a vásárlásra, ugyanazt az összetevőket tartalmazó cuccokat meg lehet venni a neve nélkül is.

2015. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!