Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Schobert Norbi miért ilyen...

Schobert Norbi miért ilyen "kövér-fóbiás"?

Figyelt kérdés

Láttam már pár videóját, és aki ducibb, azt folyton szekálja, meg "van úszógumid? már nem sokáig!", azért bújtatottan mindig beszól a kövér tornázóknak, a soványaknak meg imponálni akar. Persze nem magyarázom bele, de én ezt figyeltem meg.

Aztán a botrányok, amikor kirakott valami képet egy kövér lányról, és olyanokat írt róla, hogy "nehogy ilyenek legyetek", meg nem tudom.


Mást nem zavar ez a kétszínűség? Vagy csak én látom rosszul a dolgokat? Nem vagyok túlsúlyos, se duci, de ez azért feltűnt.



2015. júl. 14. 19:43
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

A legújabb kódtáblázatában egyes csak saját termék lett, haha.

Sokan lesznek egyébként betegek tőle, pajzsmirigy betegeknek nem jó a szója...:/ meg másnak se

2015. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
0%

71%os tahókám

mivel egészségtudomány területén szerezem diplomát ezért merem állítani, hogy nagy marhaságokat beszélsz a szójáról


túlsúlyos embereknek ezerszer szívesebben javaslom a norbi módszert, minthogy a női magazinokból művelje ki magát a szójáról

pajzsmirigyrák hogyne :), meg hererák vagy ha nincs majd nő tőle és rákos lesz

2015. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
88%

ha tényleg eü diplomát szereznél, akkor nem írnál ekkora ökörséget a szójáról

már előre sajnálom azt a beteget, akinek ezt fogod javasolni...

2015. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
87%

Én azt a beteget is sajnálom, akit úgy szólít meg: " tahókám". Csak mert nem tetszik neki, hogy beteg. :D


Nem tudom, páran miért lettek betegek akkor így, norbi eledelek fogyasztása után/ közben...


( nem olvasok női magazinokat amúgy...:D )

2015. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
81%

Nekem mondjuk betett a szója ( nem norbis) más bajom mellé, így hanyaglom és nem gondolok róla jókat.

keleten meg nem is ilyen formában fogyasztják, meg nem anynit, mint gondolnak itt esetleg erről.

Plusz más rassz, más genetika, szóval még csak hasonlítani se kéne annyira

2015. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
0%

Biztos lehetsz benne, hogy legkevésbé a szója tehet róla

Képzeld el, hogy testépítők vödörszámra szedik a szójafehérje izolátumot, amit a norbis cuccok tartalmaznak, mert az aminosav profilja nagyon hasonló az állati húsokhoz. A vegyületeknek meg nincs szaga. Ennyi erővel semmit ne egyél, mert az is van a norbis rákkeltő cuccban.

2015. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Én azt képzelem, hogy testépítők nem sját, hanem marha vagy sertés esetleg tejfehérjét esznek
2015. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
*szóját
2015. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
12%
hát de bizony szóját, mert olcsóbb, mint a marha meg a csirke
2015. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
84%

lehet, hogy olcsóbb, de kevesebb szívódik fel belőle.

Így lehet, hogy a többi lesz végül olcsóbb.

A normális testépítők nem annyira szójáznak.

A betegségeket meg nem a kisujjamból szoptam ki, már csoportosulnak, akik így lettek betegek. Nekik meg orvos mondta...

2015. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!