Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Egy ágyban alszom az 1 éves...

Egy ágyban alszom az 1 éves kislányommal és nagyon köhögök, amivel sokszor felébresztem. Bevált valami praktika ilyen esetre?

Figyelt kérdés
Már meggyógyultam, de sajnos a száraz köhögés nálam el szokott hetekig húzódni. A kisbabám csak úgy tud elaludni, ha szorosan hozzámbújik. Néha fel sem ébred a köhögésemre, de van, hogy felriad. Estére szedek doki által felírt erősebb köhögés csillapítót, valamint igyekszem hason aludni, mert úgy kevésbé kell kohognom. Nektek mi vált be?

2021. okt. 4. 17:55
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj,hogy ezt már egy kicsit elrontottad.Az van amit ő akar,pedig te vagy az anyja.

Értem én,hogy sokáig sokmindent a gyerek határoz meg (igény szerinti szoptatás,időre alvás nála hová áll be,stb) de ez már túlzás.

Erős akaratú gyerek nincs,elnyomható anya van.


Nem azt mondom,hogy tedd le és hagyd ájulásig sírni,de ne is hagyd ezt rá.

Altasd el,tedd le,ha felkel megint ugyan ez.Mivel már az ágyhoz van szokva nem lesz könnyű menet,de ez mindkettőtök érdeke,ennyire nem nőhet rád,hát ha este 8-tól alszik te este 8-tól semmit nem csinálsz és síri csendben vagy?



A kistesó sem segít,min segítene egy EGY ÉVES BABÁN a kistestvér?

Kettő nyígna rajtad.Hogy őszinte legyek nem is tartanám még jó ötletnek a kistestvért hiszen nincs minden menetrend szerint a naggyal sem.Hogy tennéd le a másikat,ha a nagy is üvölt a szobában,mert nem játszod a párnáját?

2021. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
80%
(Amúgy is hogy fogtok másik gyereket csinálni,ha ott fekszik melletted? Ne szórakozz már..)
2021. okt. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
85%

nagyon erős akaratú születése óta


ez az év vicce.

2021. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 babyboom567 ***** válasza:
100%

Hú,na.

-A száraz köhögésen illóolajos párologtatás sokat segít, szerezzél egy diffúzort, nagyon hasznos.Illetve házi praktika,gyömbéres méz(gyömbért lereszelni +2 kanál méz +1 citrom leve és megenni),hagymatea(gyömbér+fokhagyma+vöröshagyma megfőzni és meginni),és vöröshagymát felvágva egy tányérba tegyél az ágyatok mellé,magába szívja a kórokozókat.

-a gyereked erős akaratán a kistesó csak rontani fog, ez tuti.

2021. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
28%
Miért kell az anyukát macerálni. Hagy aludjon már mindenkinúgy ahogy akar. Érettségizni NYILVÁN nem onnan fog a gyerek...
2021. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
77%

"Hagy?"

Azért csak nem ott fognak kistesót se gyártani.8 óra után síri csendben lenni szerinted egészséges bármelyiknek is? Se a gyereknek se szülőknek,most írja hogy 5 percre se tud kimenni mellőle mert ájulásig és hányásig üvölt a gyerek.

Normálisnak tartod ezt? Ráadásul az anyuka beteg is volt,ez sem egészséges így.

Kell,hogy a gyereknek legyen saját helye,ágya,ha szobája nem is.Házaséletet se élünk egy mellettünk szundizó gyerek mellett,már pedig ha 5 percre se lehet mellőle kimenni más nincs.

Ez gusztustalan és egészségtelen minden szempontból.


Nyílván nem tartozik senkire,de b*szki ha valakinek nem jut eszébe,hogy a gyerekét egy évesen paterolja ki az ágyból,hogy legalább dugni tudjanak nélküle akkor néha jó emlékeztetni hogy nem egy kinövés rajta a gyerek,nem?

Én is aludtam együtt gyerekkel amikor lázas volt,de ennyi.Azt a pár napot mindenki kényelmesen kibírta minden gond nélkül.Folyamatosan biztos,hogy nem jó dolog ez..

2021. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
44%

A köhögésen nekem egy kanál méz mindig segített eddig. Illetve amit valaki mondott, hogy a párologtatás, az is tuti sokat számít. Lehet, a kicsi is jobban aludna.


Én is együtt alszom az 1 évesemmel, nem látok ebben semmi egetrengetően borzasztó dolgot. Ha téged még nem zavar, nem kötelező a kiságyba raknod, én szeretek a lányommal és a férjemmel egy rakáson aludni. Viszont ezen garantálom, hogy a kistesó nem javítana. Egy erős akaratú gyereknél a tesó érkezése minden, csak nem könnyítő tényező. Még egy könnyen kezelhető, simulékony gyerek is megszenvedi a tesó érkezését, nemhogy egy határozott. Szóval ebben ne reménykedj.

2021. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
50%

"Nem tudok kimenni a szobából, mert kB 5 perc múlva felébred és hányásig sír utánam. A védőnővel is beszéltem erről, és mondta, hogy nagyon erős akaratú születése óta, ezen talán majd egy kis tesó tud segíteni."


És a gyereket mikor óhajtod nevelni? Nem erős akaratú, hanem elkényeztetett és mindent ráhagysz. Amikor beteg voltál, akkor is ott aludtál mellette szorosan összebújva? Szép! Gyönyörű!


Ez a 4 órán keresztül komfortszopizott, hogy a többiek tudjanak aludni, ez úgy ahogy van, undorító. Valami mással kellett volna próbálkozni.

Azért sír hányásig, mert tudja, hogy rád így tud hatni. Egy egy éves gyerek okosabb, mint gondolnád.

2021. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
18%

Hogy szexelnek? Hát úgy, mint azok, akiknél szintén ott alszik a gyerek 8 éves koráig, mert "a gyereknek arra van szüksége, és ha én sem alszok egyedül, mert a párommal alszok, ezétt nem várhatom el, hogy ő is egyedül aludjon" gondolkodású anyukák és párjaik:

Kiosonnak a konyhába, és a konyhapulton vagy a mosógép tetőn nyomnak egy gyors menetet, aztán visszafekszenek a gyerek mellé. Itt nyilván komplikáltabb a dolog, mert nem lehet kimenni a gyerek miatt, ezért itt csak egy villámgyors maszatolásra futja, vagy beb.sszák a gyereket a TV elé, esetleg áthívják a nagymamát, nagypapát, hogy amíg ők egymást elrendezik, addig legyen valaki a gyerekkel.

2021. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
25%

Ti honnan veszitek, hogy csak este lehet szexelni miután elaludt a gyerek? Pláne egy egy éves mellett? Szánalmas.. 🤣

Be lehet tenni napközben játszani a kiságyba egy, két helyiséggel arrébb menni és bamm.. Pl.

De az, hogy undorítónak hívjátok, azt, hogy egy anya az egy éves gyerekével alszik... Mi a fszert itelkeztek amugy? Mi ebben a rossz? Mostmár kellemetlen neki igen, de azért álljatok már le jezusom....

Nektek biztos tökéletes az életetek, ha ilyen rosszindulatúak vagytok, tele frusztrációval..

Próbáljátok ki az orgazmust, sokat fog segíteni! Akár nappal is 😉

2021. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!