Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért lettek ilyen keservesek...

Miért lettek ilyen keservesek az esték?

Figyelt kérdés
1 hónapos a babám, napközben sajnos nem alszik valami sokat. 3-4 órát max akármit csinálok vele. Sokszor van h csak kézben alszik nyugodtan amit nem bánok hiszen nagyon pici még, de eddig akármilyen is volt napközben, este 6 körül volt pancsi utána vacsi amin be is kómált és simán betettem mellém a bölcsőbe és aludt szépen. Éjjel kelt kb 3 óránként enni, de akkor is simán visszaaludt. Most viszont már második este van h ugyanúgy bealszik vacsi után de max fél óra és ébren van. Jó esetben hatalmas szemekkel nézeget, rosszabb esetben sír, de nagyon. Fél 10volt ma is mire nagynehezzen eltudtam altatni. Pocakja már egy ideje nem fáj, mióta kapja az espumisant és a coli comfort cseppet.
2022. aug. 2. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Hát amit én megtanultam a lányom 2.5 éve alatt (főleg az altatással kapcsolatban): havonta változik. Az, hogy mikor alszik, hogy mennyit, hogy hogyan kell altatni, minden. Szóval, csak annyi tanácsot tudok adni, hogy haladj az árral... Mindig változik minden. 🤣
2022. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

[link]


Én erre tippelek! 🙂

2022. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 1.

Hét és fél hónapos a fiam, kb másfél hónapja kezdte átaludni az éjszakákat. Most azonban egy hete megint ébred, hajnal negy körül, és veszett éhes. Miért?? Ki tudja.

Jövő héten valószínűleg máshogy lesz.

Ezzel teltek az eddigi hónapok.

2022. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!