Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Valaki mondjon valami okosat...

Valaki mondjon valami okosat mert megkergülök már! Miért nem alszik!!????

Figyelt kérdés

18 hónapos volt a kisfiam 10-én,még mindig nem alazik éjjel és már tényleg agyrém.

Mióta megszületett ez van,de akkor éhes volt éjjel majd a foga jött.

Mostmár tényleg durván kivagyunk,van olyan éjjel hogy óránkènt felkel.

Légyszi segitsen valaki könyörgöm.

Bölcsit kezdte de nem hiszem hogy ez lenne a gond eddig se aludt sosem…


2023. máj. 18. 09:41
1 2 3 4
 1/31 Rising Phoenix ***** válasza:
100%
Mit csinál a baba amikor felébred, és mit csinálsz te? Csak nyöszörög, mocorog, vagy konkrétan bömböl és téged követel? Melyik esetre hogyan reagálsz? Kap ilyenkor enni, inni, felveszed stb..?
2023. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Velünk alszik,köztünk.Engem követel,a nyakamat szoritja úgy alszik mindig,kb megmozdulni sem tudok.

Mosdóba se mehetek ki mert felébred mindenre és üvölt mig visszaérek.

Inni szokott kapni,anyatejes volt 17 hós koráig,így a tápszer kilöve sajnos.az ivása is nagy gond mivel ilyen gyakran kel mindig adok neki inni,így szinte mindig tiszta pisi ő is,mi is az ágy is.

Arra gondoltam én hogy nem éhes e,de akkor is kelt amikor anyatejes volt.

Tápszert megpróbáljam még?

Bár egyszer akartam amikor még cicis volt,de nem fogadta el.

2023. máj. 18. 10:05
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki állandòan vizet, ha felkel, minek? Ha èhes, adj tejitalt vacsora után mèg neki. Cumi? Bújjatok össze, ènekelj, had fogja át a nyakad, simogasd. Hát ezt túl kell èlni, de szeparáciòs szorongásnak hangzik...
2023. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
36%
Első lépésként fogod és kiteszed a saját ágyába, a saját szobájába. Hogy a viharba tudna aludni, ha ott van a nyakan két felnőtt?
2023. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Megpróbálom a tejitalt,cumizni cumizik.

Éjjel mikor üvölt és azt se tudom hol vagyok nem tudok énekelni próbálom csititgatni és persze visszaalszik,nincs fent órákat,de mégis van hogy óránkènt kel.

Szeparációs szorongás oké,de mióta megszületett?

TSMT-s azt mondta kötödèsi probléma is lehet.

2023. máj. 18. 10:23
 6/31 A kérdező kommentje:

4-es

Kitenni nem tudom,sehova

3 szobás lakásban élünk a másik kèt szoba foglalt,mert ott alszanak a kamasz gyerekeim.

4 gyermekem van,a másik 3 is velünk aludt anno,velük nem volt ilyen alvási probléma,ők tudtak aludni.

A saját ágyát is próbáltam már,ott még többet kelt fel.

2023. máj. 18. 10:25
 7/31 anonim ***** válasza:
70%
Kedves 4-es, bìrom ezt a szöveget. Talán eszedbe sem jut az, hogy nem minden gyermek valò külön szobába mèg ilyen korban? Attòl, hogy a tieid a saját, csendes szobájukban tudnak jobban aludni, más gyerek meg a szülők jelenlète, közelsège nèlkül nem tud jòl aludni, mert igènylik, a szülő meg nem zárja rájuk a szobaajtòt, csak mert te szerinted zavarják egymást. Hihetetlen, mi?
2023. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
30%
18 hónapos, tehát másfél éves, nem egy hetes, vagyb1 hónapos, kedves 7.
2023. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Rising Phoenix ***** válasza:
72%

Saját ágy, nincs ivás éjszaka, ha felébred és bömböl (de kizárólag akkor), az elején még vedd fel rövid időre, nyugtasd meg aztán tedd le és hagyd békén. Utána szépen fokozatosan szoktasd le az éjszakai ölelgetésről is. Ha full pisis a sok víztől jóhogy felébred. Pelenkacserénél ne tutujgasd éjszaka, gyors csere, nincs édelgés, csácsumi alvás. Ha magad mellé szokattad persze, hogy igényli a bújást, azt tanulta, hogy jár neki. Elalvás előtt adj neki tejet, vagy tejitalt, ha nem kell neki a tápszer, a kajakóma sokat segít.

Az elején nehéz lesz, de itt most neked kell kitartónak és következetesnek lenned, ha már sikerült így elkényeztetni.

2023. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
34%

4#


Csak röhögök és fogom a fejem.. 😂🤦🏼‍♀️


Ezt kérlek közöld a gyerekeimmel is.. A 2 naggyal, hogy nem kellett volna majdnem 3 éves korukig velünk aludniuk, a legkisebbnek meg, hogy már nem kellene köztünk aludni... 😂😂😂🤦🏼‍♀️

2023. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!