Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Valaki mondjon valami okosat...

Valaki mondjon valami okosat mert megkergülök már! Miért nem alszik!!????

Figyelt kérdés

18 hónapos volt a kisfiam 10-én,még mindig nem alazik éjjel és már tényleg agyrém.

Mióta megszületett ez van,de akkor éhes volt éjjel majd a foga jött.

Mostmár tényleg durván kivagyunk,van olyan éjjel hogy óránkènt felkel.

Légyszi segitsen valaki könyörgöm.

Bölcsit kezdte de nem hiszem hogy ez lenne a gond eddig se aludt sosem…


2023. máj. 18. 09:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Mármint vele egy szobában? Biztos nem kapcsolnám be a tv-t. Eddig néztétek mellette? Ne haragudj, de akkor kb. mindent elkövettetek eddig, hogy ne tudjon normálisan aludni.

És ne várja csodát egy éjszakától, egy hónapok, évek alatt kialakult rossz szokást nem lehet pillanatok alatt megszüntetni.

Kakaót sem adnék neki este, az is pörget…

Amúgy az én lányom 1 éves koráig 4-5 alkalommal kelt éjjelente. Velünk egy szobában aludt, a saját ágyában. Aztán 1 éves múlt, mikor saját szobája lett. Attól a naptól átalussza az éjszakát. 3,5 éves, csak akkor kel, ha beteg vagy valami extra dolog van.

2023. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
78%
A kakoban koffein van, ra ugy hat mint mikor te iszol egy kavet. Nagyon nem kellene estere.
2023. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Legyen saját ágya.

Ne igyon kakaót csak reggel

Lehetőleg ne nézzen tv-t és más képernyőt

Nagyon sokat legyen levegőn

Ne kapcsold be a tv-t amikor alszik (én is felébredek a tv-re hiába aludtam el mellette)

Ne adj neki inni ha felébredt. Biztosan nem szomjas elalvás után 1-2 órával.

Próbáld ki a tejmentes diétát 2 hétig

2023. máj. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
51%

12es mégis mi a probléma azzal ha 4 gyereke van 3 szobára??

Tudom manapság az a menő ha az ember lehetőleg 1 max 2 gyereket vallal azt is 200nmre sőt milliós megtakarításokkal, stbstb

Hányan nőttünk fel 2-2,5 szobás lakásokban a szüleinkkel és mégis boldog gyerekkorunk volt.

Ez nem tartozik a kérdéshez.


Kérdező próbálj neki kitalálni egy másfajta esti rutint.

Pl ha van tv a szobában ne kapcsold be este amíg a baba fent van, ne kapjon inni vagy enni ha felkel éjjel, probáld meg cumival vagy valami kis alvó állatkával a sajá ágyaba szoktatni, ha fel kell simogasd nyugtasd meg de ne vedd ki. Biztos vagyok benne hogy nyugodtabb lesz az alvása.

2023. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen a kakaó lemaradt estere ne adj neki koffein van benne, illetve cukor
2023. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
39%
24, azért, mert mindenkinek jár a magánszféra, és a nyugalom. Igen, két szobánk van, az egyikben vagyunk én és a férjem, a másikban az egy szem lányom. Szeret oda elvonulni néha, amikor csend kell neki, pedig még csak 3 éves. Biztos nem venném el tőle ezt a lehetőséget, csak hogy teleszüljem a Kárpát-medencét. A kérdező is szenved, mert a sok gyerek mellett még tévét sem tud nézni, mert tekintettel kell neki a picire. Még saját szobája sincs szegény gyereknek, a szüleivel fog egy szobában felnőni, vagy melyik kamasz mellé fog költözni, hogy azok ne tudjanak egyedül lenni soha?
2023. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
55%
A kamaszok nem laknak otthon örökké az első néhány évben a szüleivel van na bumm, nem lesz semmi baja, az szülők jem tudnak tvzni, vállalták ennyi
2023. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Nem kapott kakaót.

Tévé nélkül altattam és utána se kapcsoltam be,háromszor!!!!!!kelt fel összesen,abból csak egyszer üvöltve.

Nem akarok ostobának tűnni,bár biztos sokan lesavaznak majd,de tényleg ennyit számíthat a tévé?????

2023. máj. 20. 06:38
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
A tévé rengeteget számít,nálunk egyik sem nézte 2 éves kor alatt és sosem megy háttérzajként,problémamentes az alvásuk.
2023. máj. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Rising Phoenix ***** válasza:
100%

#28 Az én fiam úgy aludt el születésétől kezdve, hogy csak egy halvány éjjeli fény égett a szobában, betettem a kiságyba, megsimiztem a buksiját, becsuktam az ajtót és aludt. Annyira figyeltünk csak, hogy ne zajongjunk, ne bömböljön a tv a szomszéd szobában. De nem jártam lábujjhegyen miatta, csak mondjuk nem álltam le porszívózni.

🤷 Csend kell az alváshoz. A villogó fények néha csukott szemen keresztül is átlátszanak. Én felnőttként sem tudok így elaludni. Egy baba, hogy a bánatban tudna?

2023. máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!