Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Valaki mondjon valami okosat...

Valaki mondjon valami okosat mert megkergülök már! Miért nem alszik!!????

Figyelt kérdés

18 hónapos volt a kisfiam 10-én,még mindig nem alazik éjjel és már tényleg agyrém.

Mióta megszületett ez van,de akkor éhes volt éjjel majd a foga jött.

Mostmár tényleg durván kivagyunk,van olyan éjjel hogy óránkènt felkel.

Légyszi segitsen valaki könyörgöm.

Bölcsit kezdte de nem hiszem hogy ez lenne a gond eddig se aludt sosem…


2023. máj. 18. 09:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
58%
10es magyarázd el nekik talán te, te vagy az anyjuk. :D
2023. máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
55%

Hát pedig van olyan gyerek,akinek nem jó az együttalvás. Pl az én lányom. Ha véletlenül elalszok mellette altatáskor (leesésgátlós ágya van), akkor képes alvás közben hisztizni és lerugdosni az ágyról, mert ő egyedül szeret aludni. Na mondjuk úgy is szoktattam, hogy éjjel sosem aludt velünk.


Az meg no comment, hogy 4 gyereket vállaltál 3 szobára...

2023. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
86%

Tehat ami van.

Allandoan felebred.


-koztetek alszik

-folyamatosan inni adsz neki


Talan ha ezeken valtoztatnal ? Mivel latszik, hogy valami nem stimmel, ki kellene probalnod az ellenkezojet.

Nem minden ember ( a gyerek is ember ) erzi jol magat ha valakivel egy agyban kell aludnia. En elso lepeskent adnek neki privat szferat (mivel ugye veletek nem alszik mint latod ), ha nincs szabad szoba, attol meg egy kisagy lehet a ti szobatokban.

Egy masfel eves gyereknek nem kell ennie/innia ejjel, ez csak megszokas.

2023. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%

Az en fiam is ilyen volt. Sok mindent próbaltunk, ami bevált:


Este 6 utan nulla képernyőidő

Szigorú esti rutin, mindig pontosan ugyanaz

Könnyű vacsora, este 7 után már semmi, csak víz

Esti mese, amit ő valaszt

Éjjeli fény

Hálózsák, NEM takaró

Rászoktattuk egy alvós plüssre, azt öleli


Amikor ezek közül mind teljesül, akkor jól alszik. Most az apjával alszik, egyedül nem tud, ebred. Én a 2 hónapos picivel alszom masik szobában, hogy ne ébressze fel a nagyot. Most így béke van.

2023. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%
Mi az elején külön szobába raktuk bébiőrrel. Aztán jött egy másfél óránkénti szopizás,végül nem bírtam tovább és alkalmaztam a gentle sleeptraining-et. Vagyis bent maradtam vele,a háttérben ment a kedvenc altatózenéje és akárhányszor felkelt visszafektettem,közben fogtam a kezét. Az első éjszaka pokoli volt,aztán minden nap egyre kevesebb ideig tartott az altatás. Most már szopizik közben bealszik lefektetem és alszik 7 órát egyben.
2023. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

12 es

Az miért no comment hogy 4 gyerek van 3 szobára???

Egyébként megnyugtatlak,az egyik gyermekem (19 éves) nem otthon él,a másik 16 éves ès 12 éves kúlön szobába vannak,mi meg a kisfiammal.

Mi anno anyámmal egy szoba-konyhába laktunk a Balázs Béla utcába pesten,mert erre futotta.mégis csodás gyerekkorom volt.

Egyébként van kiságya,ha kell lefotozom hogy hihető legyen,az mellettünk van aminek leszedtem a rácsát,próbáltam már azt is hogy ott alszik,de ott még többet kelt.

Az ivást kipróbálom hogy nem kap,maximum egy napot vesztek.

Illetve az ágyát is megfogom próbálni.

2023. máj. 18. 15:24
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a 4es nem biztos hogy hulyeséget ír, egy próbát megérne hogy máshol aludjon. Pont nemrég láttam egy videót ahol azt mondták 6 hónapos koratól van olyan baba akit zavar ha valaki megfordul az ágyban vagy horkol stb. Persze ez csak egy tipp a sok közül, de sose tudni.

Kedves 10es, minden baba más, a tied szokása az tieidé, ha nekik ahogy te csináltad jó volt akkor nyilván az ő igenyeiknek megfelelően jártál el. Attól másé még igényelheti a különalvást.

2023. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Lényeg a lényegbe,szurkoljatok!!

Tévét nem kapcsoltam,ivott kakaót,az ágyába tettem,ott alszik.

Nem adok neki inni éjjel🤞🤞🤞

Bárcsak aludhatnánk🙏

2023. máj. 18. 20:27
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá!
2023. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Azt szeretném még megkérdezni(lehet balgaság) de a nulla képernyőidő arra is vonatkozik miután elaludt,mi sem nézhetünk tévét?

(Mielőtt bárki belekötne,nem ez a legnagyobb gondom,csak ha utána bekapcsolom miután elaludt lehet mindent elrontok)

2023. máj. 18. 20:37
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!