Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan viseltete babátok a...

Hogyan viseltete babátok a saját szobában alvást?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom és szeretném a saját szobájában altatni. Egy ideje egyre többet alszik éjszaka szerencsére, én viszont felébredek arra is ha kicsit hangosabban veszi a levegőt. Gondoltam hátha kicsit mélyebben tudnék aludni ha nem mellettem lenne a kiságya. Olyan tapasztalatok érdekelnének akik később rakták át a babájukat a szobájukba, hogyan viselték? Félek felborítom a jó kis alvását ha kiszakítom a megszokott helyéről.
2023. máj. 24. 12:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Majd mesélj kérdező, ha megpróbáltad. :)
2023. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
2. éjszaka aludt a saját szobájában, én a nappaliban (közelebb van hozzá mint a mi szobánk) és megy ugyan úgy a légzésfigyelő. A fél 1es ébredés elmaradt :) így csak fél 4kor kel fel ahogy eddig is, eszik és visszaalszik 7ig. Többször hallottam hogy mocorog de így legalább nem ébresztjük fel és szépen vissza tud aludni. Nyilván nem fekszek le 8kor a babával így hogy nem kell fél 1kor kelnem én is kipihentebb vagyok :)
2023. máj. 26. 09:17
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
Akkor nektek is jól sült el. :) Nyilván lesznek nehezebb éjszakák, de hátha lassan elkezdheted kipihenni magad te is.
2023. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
2 éjszaka :D mesélj még
2023. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mesélek kedves. Eltelt 6 éjszaka és többször volt, hogy fél 4kor sem ébredt fel. Sőt mondok jobbat, a nappali alvások is sokkal jobbak lettek. Nem tudom miért kell lehúzni valakit csak mert próbálkozik. Ha semmit nem próbáltam volna tenni lehet még mindig babakocsiban tologatnám napi 3x hogy aludjon egy keveset vagy ahogy volt kézben altattam és le sem mertem rakni. Eddig is voltak nehéz éjszakák ezután is lesznek fogzás, betegség stb. de átlagos napokon sokkal jobb. Köszönöm a pozitív hozzászólást.
2023. máj. 30. 09:13
 16/17 anonim ***** válasza:
Nehogy örülni merj kérdező, mert volt 2 jó éjszakátok, majd ha 3 éve minimum 12 órát alszik ébredés nélkül. :D
2023. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem várhatok tinédzser koráig :D
2023. máj. 30. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!