Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aki babaként rossz alvó az...

Aki babaként rossz alvó az később is az lesz?

Figyelt kérdés

3 gyerekem van, ebből a nagyobbak már 6 hetes koruktól átaludták az éjszakát.

A legkisebb meg ordított 20 percenként egész éjjel másfél éves koráig.

Most 2 és fél éves, összes foga kint van, bölcsibe jár szóval elfárad stb de még mindig ordít éjjelente, nem 20 percenként de 2-3x tuti.


Fél éve visszamentem dolgozni, de így, hogy soha nem tudok normálisan aludni, kezdek kipurcanni.

Csak kíváncsi vagyok meddig fog ez így menni, mik a tapasztalatok. Eddig még egyetlen átaludt éjszakám nem volt és nagyon jó lenne tudni meddig kell még kibírni.

Köszi ha válaszoltok!


nov. 21. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem a fiam 4-5 évesen még gyakran megjelent közöttünk az éjszaka közepén, de leszokott róla. Viszont mindig is korán kelő volt, ez a szokása 8 éves korára se javult, ritkán alszik 6-ig. :D
nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem rég még azt mondtam volna, hogy 3 éves korára lett jobb… 3 évesen visszaköltözött mellénk, átaludta az éjszakákat, aztán most önként megint a saját szobájában alszik, 4 évesen óránként kelünk hozzá, pedig mellettünk van a szobája, van éjszakai fény is… 2 hete ez megy, nem tudom mikor lesz jobb.
nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 6 éves. Éjjel mellé kell feküdni az első kelés után és akkor elég ha annyit mondok neki, feküdj vissza nyugodtan, közben megsimítani a hátát és akkor gond nélkül visszaalszik. 6 éve 4 éjszakát aludtam végig ez most nyáron volt ,mert addig bír megmaradni anyunál(nagymamánál). :)
nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Saját sztorim.

Rossz alvó baba voltam, 2 évesen kezdtem el átaludni, de 6-7 éves koromig rendszeresen átjártam anyáékhoz. Most majdnem 30 évesen is szar alvó vagyok.

Kislányom 1.5 éves, ő is szar alvó, nincsenek nagy reményeim. De hátha 7 éves kora után ő is intézi majd magát és nem engem kelt fel.

nov. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém most 2,5 éves, még mindig felkel jellemzően legalább egyszer éjszaka, de van, hogy 2-3 alkalommal is.


Persze, jobb ez, mint amikor csecsemőkorában fél éjjel fent voltam vele vagy óránként kelt.

nov. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bogica0616 ***** válasza:
Az én rossz alvó, hasfájás babám köztünk aludt jobban 2 éves koráig. Utána mellettem saját ágyban. Persze megébrett, de látta érezte, hogy ott vagyok, így aludt tovább. Kereken 5,5 évesen lehetett saját szobába szoktatni. 6 éves koráig elhúzódótt, hogy néha kellt. Most már nem kell esténként, és a kisteso sírása sem ébreszti fel.
nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!