Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy tegyem le a gyereket...

Grrjklklefkew kérdése:

Hogy tegyem le a gyereket csak 1 órára?

Figyelt kérdés

3 hónapos. Szeretnék itthon napközben edzeni, ehhez szükségem lenne 1 órára egyhuzamban hogy le lehessen tenni, de sajnos még alváshoz se tudom. Csak éjszaka tud viszonylag rendesen aludni a kiságyában, napközben ez maximum 20-30 perc, hordozókendőben tud csak 1- 1,5 órát aludni ilyenkor. Most kezd hason érdeklődni, így is le tudom tenni olyan 10-15 percekre, de mivel még csak egyhelyben tud meglenni, ezt is hamar megunja. Tehát az alvásidő lenne a legideálisabb. Bármi mást meg tudok csinálni ha rajtam van kendővel, de ez kivitelezhetetlen, szóval tippeket várnék a napközbeni hosszas ágyban alváshoz.

Hasfájós, de végre a 60dik csepp működik, úgyhogy nem ez a gond, adamo hintában is max fél óra alvást bír, fehér zajjal kicsit könnyebb, ez megy mellette, besötétítek, nem zajongok ha alszik.



dec. 6. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Reggel amíg még alszik. Èn akkor tudtam csak amikor kicsi volt.
dec. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Apa átveszi.
dec. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A 11 honaposom is rajtam alszik a nappali alvasai 90%-aban. Add oda az apjanak
dec. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elég gátlásos vagyok ilyen téren, főleg így hogy elpuhultam, nem szeretném ha ott ülne mellettem, plusz ez kb. kétszer lehetséges a héten, sokat dolgozik. De akkor ez 'normális' úgy tűnik.. 😄
dec. 6. 10:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

7 honapos, en is csak akkor tudok edzeni, ha a ferjem itthon van, egyebkent eselytelen.


En se szeretem, ha neznek, szoval atmegyek egy masik szobaba.

dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan milyen edzésre gondolsz, én gerinctorna félét csináltam, és ott volt a fiam is. Nyilván kicsit akadályoz, meg próbálom szórakoztatni, csörgőt veszek a kezembe közben stb. Nekem bevált, hogy kompromisszumokkal, de csinálok valamit. Az nem zavar, hogy a fiam néz, más ember jobban zavarna. Sőt, ha látja, akkor számára ez normális része lesz az életnek, ha így nézzük, direkt jó ha ott van.
dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Én kerestem olyan tornát amit babával lehet csinálni. Teherbeesés előtt saját testsúlyos és súlyzós edzésre jártam, na a súlyzót néhol a gyerekem helyettesítette :D


Kitöréseket, guggolást, felülést úgy csináltam, csinálom, hogy a kezemben volt/van.

dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan az én lányom nagyon jó alvó volt de nekem a hosszas 1 órás tornák semmit nem értek :/. Az egyik (korábban bokszoló) ismerősömet kértem meg, hogy írjon nekem edzéstervet, ami vesz túl sok időt igénybe. Egy rövid de zúzós gyakorlatsort állított össze. Az egész nem volt fél óra. Kajára odafigyelve 2 hónap alatt lement 7 kiló úgy, hogy előtte fél évig, amikor naponta-2 naponta 1 órát tornáztam meg se mozdult a mérleg.

Egyébként volt olyan is, hogy úgy tornáztam, hogy játszószőnyegre letettem a gyereket magam mellé, kapott néhány játékot, elnézelődött, elbabrált addig ameddig mozogtam.

dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Apa átveszi. Vagy ha apának derogál egy órát foglalkoznia a saját gyerekével, akkor nagymama, nagypapa, barátnő, testvér.

Teljesen jogos és normális az igényed, hogy egy órát szeretnél magadra szánni.

dec. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5%
9es igazad van, a rokonságnak szülte:-) Sőt, esetleg a szomszéd melletti szomszéd is besegíthetne nem?
dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!