Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy tegyem le a gyereket...

Grrjklklefkew kérdése:

Hogy tegyem le a gyereket csak 1 órára?

Figyelt kérdés

3 hónapos. Szeretnék itthon napközben edzeni, ehhez szükségem lenne 1 órára egyhuzamban hogy le lehessen tenni, de sajnos még alváshoz se tudom. Csak éjszaka tud viszonylag rendesen aludni a kiságyában, napközben ez maximum 20-30 perc, hordozókendőben tud csak 1- 1,5 órát aludni ilyenkor. Most kezd hason érdeklődni, így is le tudom tenni olyan 10-15 percekre, de mivel még csak egyhelyben tud meglenni, ezt is hamar megunja. Tehát az alvásidő lenne a legideálisabb. Bármi mást meg tudok csinálni ha rajtam van kendővel, de ez kivitelezhetetlen, szóval tippeket várnék a napközbeni hosszas ágyban alváshoz.

Hasfájós, de végre a 60dik csepp működik, úgyhogy nem ez a gond, adamo hintában is max fél óra alvást bír, fehér zajjal kicsit könnyebb, ez megy mellette, besötétítek, nem zajongok ha alszik.



dec. 6. 09:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

10-es, természetesen besegíthet. Rám is vigyázott anno a szomszéd tanító néni, mikor a szüleim voltak olyan "gonoszak és szörnyűek", hogy egy délutánt magukra szántak és elmentek valahova kettesben kilépve a szülői szerep mókuskerekéből.

Ne is mondd, szörnyű traumának éltem meg, hogy anyu otthagyott egy fél napra....

dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!