Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem hagyja a babám, hogy...

Nem hagyja a babám, hogy ringassam, a párommal viszont perceken belül elalszik. Nem szeret a babám?

Figyelt kérdés
Cikinek èrzem de azèrt is megkèrdezem. Nagyon szeretem altatni a pici babámat, nagyon klassz rutinunk volt eddig: vacsora, fürdés, rituális szemdörzsölés, esti mese (könyv olvasàs), tejivás, alvás. Nem olyan kicsi már, januárban lesz 1 éves. Mult héten elkezdett eltolni magától amikor elkezdeném ringatni. Csapkodott is, sírt, látványosan nem akart aludni Pedig láttam a szemén, hogy nagyon is ideje van a villanyoltásnak. A rutinban nem vàltozott semmi, mègis ha a fèrjem átvette, perceken belül elaludt. Ami azèrt szùrja a szememet mert a férjem egèsz nap dolgozik, szinte alig van a babával, max este amikor vége a nap nagyjànak. Rosszul tettem valamit, vagy ez így van minden kb 1 évesnél? Nagyon a szivemre vettem

dec. 9. 04:23
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Egy eves koráig a fiam ringatva aludt el,de azóta elég ha lefekszem mellé,atolelem és már alszik is.

Valószínűleg nálatok is ez van.

Nem kell mindjárt nyafogni.

dec. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Jesszus! Örülj neki, hogy apukájánál hamar elalszik. Legalább pihenhetsz addig, vagy bármi. Ha egész nap dolgozik, legalább akkor a babával lehet, ne irigyeld ezt tőle. Szeret a babád, az apukáját is szereti. Hagyd őket, ne akard ezt is te csinálni. Ne erőltesd rá magad, ha most apukáját akarja. Biztosan nagyon jó érzés az apukájának, hogy sikerül elaltatnia, miért nem tudsz ennek örülni?
dec. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy ilyenkor ezek a kérdések komolyak?

Nem szeretem a babám?meg a szívembe vettem...

Miből vagytok ti amúgy cukorból?

dec. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*Nem szeret
dec. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

3,5 éves a lányom és egy napon belül képes azt mondani, hogy “anya, te vagy a legjobb, szeretlek” meg azt, hogy “te nem vagy jó, csak apa” meg “téged nem akarlak már szeretni”. Ez utóbbiak függnek attól hogy én szigorúbb vagyok vele. De ha ebből azt gondolnám, hogy nem szeret, akkor igencsak bajban lennék.

Az önbecsüléseddel kéne foglalkozni, ha egy ilyen meg tud borítani.

dec. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1 éves, nem igényli már a ringatást. Ez teljesen normális.

A gyerekeknek van apás és anyás korszakuk, amik váltják egymást. Nem megsértődni kell, hanem kihasználni és beülni egy illatos kád vízbe pihenni

dec. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

20 hónapos fiam van.

Amikor éppen nem rajtam lóg,hanem az apjához megy én azonnal kiszaladok a szobából és csinálok valamit,elmegyek zuhanyozni nyugodtan,vagy csak úgy elvonulok egy könyvel a kezemben.

Nem kell ebből drámát csinálni

Adj hálát az istennek,hogy néha pihenhetsz.

dec. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 babyboom567 ***** válasza:
100%

Úristen! Én lennék/lettem volna a legboldogabb,ha "bármit" hagyna/hagyott volna,hogy csak az apja csináljon!!Ne vedd el a férjedtől sem a lehetőséget,hogy kötődni tudjon,és őszintén akarjon foglalkozni a gyerekével!

7 évesem van Sni-s+krónikus beteg gyerekem van,MINDENT egyedül csinálok 7 éve!!

dec. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Légyszi, ne. A gyerekednek nem dolga a te igenyednek a kielégitese, hogy ugy aludjon el, ahogy neked az jólesik. Ha ebből azonnal az a következtetésed, hogy "nem szeret", az egyenes út a későbbi erzelmi bántalmazáshoz. Ha valamit nem úgy csinál, ahogy neked épp nem tetszik, nincs oda az ajándékért, nem köszönte meg az ebédet, duzzog, barataival akar lenni es nem veled stb, es te egyből jössz a "rám már nincs is szükséged, nem is szeretsz" dumával, az igazi erzelmi bantalmazás. Még most szedd össze magad és légy észnél.
dec. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elringatni, nem is ehhez szoktattam, hanem szopizás közbeni elalváshoz, így ha az nem megy, meg vagyok lőve, tőlem nem fogadja el a ringatást.

Ha az apja cipeli (nem karban, mellkason), úgy elalszik.

dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!