Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rossz anya vagyok, ha mikor...

Rossz anya vagyok, ha mikor beteszem a kiságyba, hagyom sírni?

Figyelt kérdés

Pedig előtte elringattam és elaludt, de amint beteszem, sír... Mit tegyek?

2 hetes kislány anyukája


2013. máj. 28. 16:45
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
95%
hogy a kérdésre is válaszoljak: nem vagy rossz anya, mert felmerül benned, hogy nem csinálsz valamit jól.
2013. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
90%
"megtanul egyedül aludni" ... meg, persze. Hülye lenne sírni, ha még a saját anyja is sz*rik rá. Csodás kapcsolat alapjait teszik így le az emberek. Én azt gondolom ez a bizalom kiépítésének első lépése. Nincs 18 éves, aki a szüleivel alszik, azért nem kell túldramatizálni. Attól, hogy valakinek nincs türelme ehhez az időszakhoz, még nem kell szentesíteni, hogy nem érdekli a gyereke sírása.
2013. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
85%

Ezt is ajánlom neked, eddig a babád egy pici szűk helyen volt ezt szokta meg, pont ezért volt itthon is és külföldön még ma is bevett szokás a pólyázás. Nézd meg a videót egy prbát megér szerintem. Késöbb is jó mert sok baba miután felfedezi a kezét nem tudja magát lenyugtatni, mivel álllandóan hadonászik a, igy nem tud elaludni, ilyen esetben is sokaknak segit ez a "szoros" bebugyolálás.

http://www.youtube.com/watch?v=9J_2exbK8Zo

2013. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
25%
Nem, semmi köze nincs a későbbi anya-gyermek kapcsolathoz annak, hogy pár percet sírni hagyja. Ezt igazolja jó pár eset a családomból, és még másokéból is rengeteg. És nem azért alszik el a baba, mert "anyám úgyse jön, akkor inkább alszom", hanem azért mert sok babának arra van szüksége az elalváshoz, hogy békén hagyják. Persze ezt legtöbben nem bírják felfogni, nem is akarják felfogni, mert biztosak szeretnének maradni abban, hogy ők csinálják jól. Ha egy baba álmos, de sír, felveszed, mégsem nyugszik meg, ugyanúgy üvölt a kezedben, de a kiságyban pár perc sírás után elalszik, akkor nyilván nem az anyja közelségére van szüksége, hanem nyugalomra, egyedüllétre. És mégis melyik a jobb, ha egész éjjel ringatod, de üvölt, vagy sírni hagyod, és pár perc múlva mindketten alhattok, mint a bunda.
2013. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
72%

kb. 12. perctől. http://www.youtube.com/watch?v=8-PNmIl0fdo


Inkább erre alapozok, mint a rokonok sztorijaira.

2013. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
24%
Hát ez tényleg no comment. Hányan nevelhetik még youtube-ról a gyereküket?:)
2013. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom hányan de irtó vicces. De most komolyan leül megnézi youtube-on hogyan kell gyereket nevelni és amit a szülők tanácsolnak nem is számít MERT a youtube-on mást mondanak :D :D
2013. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
83%
megrohadt az a világ, ahol Dr Ranschburg Jenő már csak egy öreg zsidó az emberek szemében. a történelemben mindig is az értelmes emberek voltak kevesebben, de hogy ma ennyire kevesen vannak, az sokkoló számomra.
2013. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
70%
Kedves 16-os, Ranschburg Jenő egy szaktekintély, ráadásul több gyermekes tapasztalt édesapa is (volt), de a te édesanyád bizonyára hírből sem ismerte, mert a szellemi képességeid nem bontakoztak ki megfelelően (értsd: kommunikáció, érzelmi intelligencia, vélemény nyilvánítás terén, magyarul, hogy ekkora paraszt lettél).
2013. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen lefagytam, ahogy egy több évtizedes idős szakemberről beszéltél, felháborító! Kikérem magamnak az Ő nevében is, mert ő már nem teheti meg! Szégyellném magam a helyedben! Mert a sokat látott szomszéd "Mariska" néninél többet ér a szava, ebben biztos lehetsz!
2013. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!