Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rossz anya vagyok, ha mikor...

Rossz anya vagyok, ha mikor beteszem a kiságyba, hagyom sírni?

Figyelt kérdés

Pedig előtte elringattam és elaludt, de amint beteszem, sír... Mit tegyek?

2 hetes kislány anyukája


2013. máj. 28. 16:45
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
31%

Tudod kedves kérdező! Itt mindenki "minta anya" :D Annyira bírom az itt válaszolókat. Egyik álszentebb a másiktól. Ne vedd magadra. Végképp nem vagy rossz anya. Nem kell mindjárt kikapkodni. És azért mert 1-2 percet sír nem jelenti azt h magára hagytad és nem szereted, meg egyáltalán nem törődsz. És a babád se fogja úgy érezni h abbahagyja a sírást mert úgyis magára van utalva. Ugyan már! Hihetetlen nevetséges dolgokat írtatok le. Nyugodtan neveljetek továbbra is gyereket a youtube-ról! :D VICC :D

Kérdező te meg ne aggódj. EGYÁLTALÁN NEM VAGY ROSSZ ANYA. Csak még tapasztalatlan és sokat kell még tanulnod. Ne legyen lelkiismeret furdalásod emiatt. Itt inkább ne kérj tanácsot mert borzasztó emberek vannak itt.

2013. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó és azok, akik kedvesen válaszoltak!

Köszönöm a válaszotokat. Tudom, sokat kell még tanulnom, de szerintem senki nem születik Anyának és ez az oldal tudtommal azért van, hogy kérdezzünk arról, amit nem tudunk.

2013. máj. 29. 17:37
 33/41 anonim ***** válasza:
70%

Persze, mindenki kezdőként kezdte :) És mindenki bizonytalan az elején, és persze kell kérdezni. De azért vannak dolgok, amiket az ember ösztönösen tud, vagy legalább sejt.

Amikor az én kisfiam volt újszülött, az én környezetemben mindenki azt mondta, hogy nem szabad felkapkodni, ha sír, mert azzal "elkapatjuk", ha tiszta a pelus, nem fázik, nem éhes stb, akkor ha sír, az hiszti. Nos én nem hallgattam rájuk, ha az ember józan paraszti ésszel végiggondolja, hogy egy pár hetes kisbaba valóban képes-e manipulálni a szüleit, akkor rájön, hogy ez mekkora badarság. Így hát bizony felkapkodtam a fiam, ahányszor csak sírt, ennek sokszor együtt alvás lett a vége. Nem bántam meg, ellenkezőleg. Egyáltalán nem lett elkényeztetett zsarnok a fiam, hanem egy kiegyensúlyozott, boldog kisgyerek, aki egészséges mértékben kötődik hozzám és az apjához.

2013. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
89%

"Kedves" 31-es!

Nem az 1-2 perc sírásra értettem, hogy a baba magára hagyva érzi majd magát. Nem kellene ilyen agresszíven nekiesni az összes válaszolónak. Úgy beszélsz, mintha tiéd lenne az egyetlen igazság. Na akkor ki a mintaanya? Leginkább te, igaz? De igazad van, szegény kérdező inkább rád hallgasson, mint pl. Ranschburgra.

Itt megjegyzem, még nem néztem meg, hogy mit mondott a youtube-on, de meg fogom nézni most már csak azért is!


Kérdező!

Neked meg annyit mondanék, hogy elsősorban magadra hallgass. Az első időszak még ismerkedés a babával. Mondom ezt a magam hatalmas 6 hónapos tapasztalatával. Én sokszor most is csak találgatom, hogy ugyan miért sír, mi baja. Kipróbálok vele sok mindent, és egyszer csak megnyugszik. Szerintem nincs egyetlen jó módszer.

Sok sikert! :)

2013. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy meg aki viccnek tartja azt, hogy egy elismert szaktekintély tanácsait figyelembe véve neveljük a gyerekünket, az mire alapozza ezt a nézetet? Ti kire hallgattok ilyen kérdésekben? A szomszédasszonyra? A játszótéri padon bandázó anyukákra? A poroszos nevelési elveket valló anyósra? Vagy senkire?
2013. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
16%

Jól kibabrálsz velem :D nézd csak meg azért is. :D Most egész éjjel sírni fogok. :D

És igen viccnek tartom. Most írtátok hallgassatok az ösztöneitekre! :D Egyik szavatokkal ütitek a másikat. :D Na mindegy. Én csak azt MERTEM mondani h nem tartom rossz anyának.

És még mindig azt mondom kérdező h te érzed azt h mi fér bele és mi nem. Nem kell hülyeségekre hallgatni.

Am nem, nem érzem magam mint anyának csak h válaszoljak. Tudom h hibáim nekem is vannak és h lesznek is. Nem állítottam egy szóval sem h nem így van. :) És még én vagyok az agresszív vagy már nem is tudom h fogalmaztatok. Nyugi nekem aztán semmi bajom nincs. De köszi az aggódást! :)

2013. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
53%

Nem aggódom, de legalább írni megtanulhattál volna.:) A szövegértelmezéssel is vannak problémáid amint látom, mert nagyon nem érted, hogy miket írnak mások.

Na mindegy, a lényeg, hogy szuperanyu vagy.:)

2013. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Köszi a bókot. :) Látom már nincs mibe belekötni és kezded mással! :) Hajrá! Van még vmi a tarsolyban??? :) Várom. :)
2013. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen!:) Bocsi, most kezdődik a hülye sorozatom, de élmény volt veled "dumcsizni".:)
2013. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom h idegenbe így kell utálkozni. Bocs ha vkinek is a lelkébe tapostam nem állt szándékomban! De ok. Sokan itt a semmin képesek véresen összeveszni. Én nem akarok senkit sértegetni! További szép estét és jó sorozatozást!
2013. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!