Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rossz anya vagyok, ha mikor...

Rossz anya vagyok, ha mikor beteszem a kiságyba, hagyom sírni?

Figyelt kérdés

Pedig előtte elringattam és elaludt, de amint beteszem, sír... Mit tegyek?

2 hetes kislány anyukája


2013. máj. 28. 16:45
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Művelődni a netről sem ciki ám:

[link]

2013. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Most néztem meg, hogy kiről is volt szó.

Azért Ranschburg Jenőről tényleg nem kéne így beszélni.

Utolsó, végig fogom nézni! Kíváncsi vagyok rá, a könyveit is szeretem.

Ha valakit komolyan érdekel a sírás témakör, akkor ajánlok egy könyvet: Dr.Aletha J.Solter: A bölcs baba

Leírja, hogy miért jó, ha hagyjuk a babát sírni, és hogy hogyan kell hagyni sírni, hogy a feszültséget le tudja vezetni. Én ezt nem csináltam, mert nem tudom sírni hagyni a babámat, de ettől még jó könyv. Én már egy könyvvel sem tudok 100%-osan egyetérteni, és nem is kell.

2013. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
23= 7-es voltam :-)
2013. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
82%

Egyre inkább elboraszt, ami ebben az országban megy.

"vén zsidó"... Hát téged is biztos sokat hagyott sírni az anyád, hogy ilyen undorító ember lettél...

Kérdező, természetesen ne hagyd sírni. Hiszen még újszülött, teljesen normális és természetes, hogy a közelségedre vágyik, hiszen 2 hete még a hasadban volt! Anya lettél, most az a kötelességed, hogy megadd a babádnak azt, ami alapvető igénye.

2013. máj. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
71%
Kérdés, hogy meddig hagyod sírni? Ha félórán át az baj, ha utána egyből kiveszed, akkor nem. Az én véleményem az, hogy a sírni hagyott babák ebből csak azt tanulják meg, hogy magukra lettek hagyva és nem számíthatnak Rád... :o(
2013. máj. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
59%
Nekem eszem ágában sem volt sírni hagyni fél percet sem. Ha valami nem jó neki, azt csak így tudja jelezni, máshogy nem. Méghogy 2 percig álljak fölötte és nézzem ahogy sír? Igen, akkor rossz anya vagy. Ezt akartad olvasni?
2013. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó! Gondolom most jobban érzed magad, hogy belerúghattál egy friss anyukába, aki csak tanácsot kért. Szánalmas vagy. Az eszem megáll az ilyen gonosz, rosszindulatú, megkeseredett nőktől.
2013. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
90%
én ilyen pici korban még nem hagytam,később,mikor már próbálgatta az akaratát,néha hagytam kicsit
2013. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy ennyira nagy ügyet kell csinálni abból, hogy 1-2 percig "hagyom" sírni... Tényleg ennyire rossz anya lennék?!
2013. máj. 29. 17:10
 30/41 anonim ***** válasza:
35%
hát te magad is megválaszoltad a kérdésed. szerinted nincs ezzel baj. akkor ne várd, hogy más is bólogasson neked, mert sokan lesznek, akik nem értenek veled egyet.
2013. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!