Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Most mi legyen? Ringassam...

Most mi legyen? Ringassam vagy ne? Annyira nem tudom már mit csináljak.

Figyelt kérdés

2 fiam van,a nagy most lesz októberben 3, a pici 9 hónapos.

Az altatás a legnagyobb kihívás nekem...mikor a nagy pici volt vagy cicin aludt el,vagy ringattam mert nem volt szivem síri hagyni.Mondjuk azért sem hagytam mert 1-2x próbáltam és nem ment a dolog...szóval a mai napig úgy alszik el,hogy mellé kell feküdjek,különben egész egyszerűen nem alszik!!

A pici dettó....mivel nem tudtam mit csinálni, sokszor sírt a pici altatás előtt,és valahogy megszokta, de 2 hete kórházba kerültünk,ott teljesen borult minden,ugye szinte csak ölben volt és azóta megint egy rémálom az altatás...

mi legyen??hagyjam,aztán majd megint megszokja,hogy nem ringatom??de már annyira nincs szívem sírni hagyni,mert feltérdel a kiságyban,rázza a rácsot...komolyan totál kivagyok ettől az egésztől:((mindig mondják nekem,hogy elszúrom,hogy nem fognak tudni maguktól elaludni,de egyszerűen nem tudok mit csinálni...húgom pl beteszi az ágyba a fiait,kijön és ők elalszanak...azt mondja szoktatás kérdése,ő mondjuk tényleg sokat hagyta őket sírni...nem tudom mi legyen:((egyáltalán a nagy el tud majd aludni valamikor egyedül??

az is a baj,hogy a pici se az ujját nem szopizza,se cumizni nem tud,mindig a cicimet kérné,de azt végképp nem akarom,hogy csak arra tudjon elaludni...most komolyan,jü ha hagyom,hogy álomba sírja magát folyamatosan???egyszer megszokja???mert nekem nem úgy tűnik....


2013. aug. 26. 14:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

én nem pontoztam le senkit!!amúgy engem is idegesít mikor lepontoznak,nem is értem,hiszen tényleg mindenki segíteni akart és köszönöm is nektek!


Ma úgy aludtak el délután,hogy míg a picit ringattam addig a nagynak meséltem.Miután a pici elaludt odafeküdte kb 5 percre a nagy mellé és már aludt ő is:))ez így nagyon tetszett,nem volt sírás:)lehet ez lesz az új felállás:)

2013. aug. 27. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!