Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti hogy altatjátok a közel 2...

Ti hogy altatjátok a közel 2 éves gyereketeket?

Figyelt kérdés
Mi összebújva fekszünk,míg el nem alszik, az ő ágyában(nagy ágya van). Egyedül nem akar elaludni.Nem kell altatni meg simogatni stb...csak a lényeg,hogy hozzám tudjon bújni. Nemtudom,hogy másnál hogy megy ez, kíváncsi vagyok.

2014. júl. 28. 12:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azert szerintem megprobalhatod azt is hogy egyszer nem alszol vele. Ha netan egyszer majd kozbejon valami s nem tudsz melle bujni akkor majd nem fog elaludni egyaltalan? Szerintem jobb minel kisebb korban elengedni, mert ha kesobb is ez lesz, akkor mar nem fog menni konnyen. Termeszetesen legy a szobaba, de ot altasd a kisagyba pl. :)
2014. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

már fél éve nem kiságyban alszik.csináltattunk neki 80*200 cm-es nagy ágyat,hogy én is elférjek rajta ha éjszaka felébred.nem szaladgál,csendben fekszik,de kellek mellé.

Éjszaka is ha felébred hozza az innivalóját és a plédjét nekem,hogy menjünk vissza.

Próbáltam már hogy nem fekszek mellé vagy az apja altatja...nem jött be.neki ez a megnyugvás,ha ott vagyok. Igaz még nem bánom,mert szeretek vele feküdni,vele lenni, csak ha kistesó lesz...biztos nehezebb lesz,de akkor már ő is nagyobb lesz,és hátha megérti majd.

Köszi a válaszokat!

2014. júl. 30. 13:06
 13/13 anonim ***** válasza:
2 éves 3 hónapos lányom betesszük a zsákjába,tejital,kiságy,puszi,villanyoltás,majd ha elaludt,kimegyünk
2014. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!