Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj, ha valami megkönnyí...

Miért baj, ha valami megkönnyíti az anyuka dolgát?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,mintha ránk akarnák erőszakolni a 100 évvel ezelőtti állapotokat. A püré üvegreszelővel készüljön nehogy turmixal, mert az könnyebb, ne vegyünk babavizet,mert úgy könnyű inkább forraljunk. És mikróba se melegítsünk mert az gyorsabb és nehogy már az is könnyebb legyen,meg milyen jó dolgunk van az eldobható pelenkával,a tápszer és a bébiétel az meg végképp a könnyebb út. Hol van az leírva,hogy egy anyának szenvedni kell,meg örökké fáradtnak,nyúzottnak lenni?? Mintha akkor lennél csak jó anya ha hordozóval a melledre ragasztod a gyereked min. 3évre és ezidő nem mosol hajat és van rajtad 10 kg túlsúly,és nem használok áramot mert úgy könnyű😂 na de étitek mire gondolok...

2019. aug. 21. 06:26
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
De hol legyen a kuka ha nem a pelenkázó közelében? Az meg ugye a baba szobájában van normál esetben. A lakás többi helyiségében is guszustalanvlenne, nem csak ott.De pl mi azonnal levisszük a földszintről, nem alszik vele🤣
2019. aug. 22. 05:32
 32/41 anonim ***** válasza:
31%

Te leviszed, de hidd el, sokszor a földszintiek is gyűjtik. Sőt, a kertes házban élők is.


Ez olyan, mintha ők is le nem húzott wc mellett aludnának. Szívem szerint beraknám oda őket, ha már a gyerekkel ezt művelik.


Én épp ezért utálom az eldobható pelenkát. Egyszerűen szívás. Éjjel is kimenni, kivinni, főleg ha tél van. Én nem bírnám a gyerek mellé tenni.

2019. aug. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
67%

UTOLSÓ!


Te mit csinálsz a moshatoval? Azt is tárolni kell valahol, amíg nem mosod ki, ergo valahol az is budosodik

2019. aug. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
25%

Épp ez az, hogy nem. Abból a wcbe le van húzva a széklet, utána egy gyors öblítés, vagy beledobom a vízbe, és este megy a mosógépbe. Nem hagyom benne a tartalmát.


Ezeket meg önállóan mosom. Szóval nem teszek hozzá más ruhákat. Szépen fertőtlenítve. Ez napi 5 percnél nem több, teregetéssel együtt.


Még ezt sem bírnám a szobában tárolni, van neki egy külön kis szennyes, abban van odakint a fürdőben.

2019. aug. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
34%

Mert a csapban kimosni a szaros pelust az nagyon higiénikus.

Meg utana a mosogepben kimosni a ruhakat az is...

2019. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
28%
Ki mondta hogy a csapva van mosva? Labor, víz és úgy. Mosógépbe már kaki mentesen kerül. De gondolom te a gyerek kakás ruháját ezek szerint úgy csináltad. Én azt is ugyan úgy öblítem és mosom. Pont ugyan annyira kakás a pelenka betét is mire a gépbe kerül
2019. aug. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
38%

Most mondtam el, hogy nem szaros. Láttál te már mai mosható pelenkát? Van neki külön része. Sosem volt egyetlen egy sem szaros és eszem ágában nem lenne bedobni úgy a gépbe.


Hányingerem van ezektől a dolgoktól. Meg a szartároló anyukáktól is. Büdös az egész házuk, főleg szerencsétlen gyereknek a szobája. Tisztelet a kivételnek, aki képes kimenni ahogy pelenkát cserél és nem bent a kukában rohasztja.

2019. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Én rögtön a nagy kukába viszem ki. Mondjuk csaladi házban lakunk. Mosi pelusos ismerősök viszont igen is a csapban öblítik ki és hiaba a disana betét attól még tudjuk mind milyen egy híg anyatejes kaki..m
2019. aug. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
26%

Nekem sosem lett olyan a belső. Elhiszem, hogy másnál előfordul. Azt is, hogy valaki a csapban mossa. Remélem azért fogat nem ott mos.


Néha elképedek az embereken.

2019. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit túl van spilázva ez az egész szerintem 🤨
2019. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!