Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta megszültetek nincs...

Mióta megszültetek nincs halálfélelmetek?

Figyelt kérdés

A multkor láttam a házépítőket, és attól szólt hogy egy 2 gyerekes anyuka felment letette a babàját aludni, ő is lefeküdt. A férje felment megnézni őket és hiába keltette a feleségét meghalt, pedig semmi baja nem volt, egyedül nevelte a két kusgyereket.

Azóta belegondtam hogy milyen könnyen meg lehet halni, és egyszer kész végd az életnek nem lesz nekem többet a lányom férjem családom ès hogy egyáltalán mi lesz a halál után, sokszor ezen agyalok.

Mikor este lefekszem eszembe jut ugyan reggel felkelek-e, és ha meghalok mi lenne egèsz nap a gyerekkel míg párom haza ér?!

Mindig este készítek magammellé innivalót a földre ha meghalnèk legalább szomjan ne haljon egèsz nap!

Nagyon mélyen érintett az a film, azok előtt soha még csak eszembe sem jutott hogy egyszer meghalok.

Mondja a férjem gondoljak másra, de akkor is eszembe jut a halál!


2010. júl. 14. 12:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nem olvastam végig a válaszokat, csak a kérdésedet, ezért lehet, hogy már írták azt, amit én fogok.

Szóval, szülés után teljesen normális, hogy az anyuka fokozottan szenzitív állapotban van- a hormonok miatt -, amibe ez belefér.

Ha ez tartósan fennáll - hónapokon keresztül -, a napod nagy részét lefoglalják ezek a gondolatok és nehezítik a mindennapi tevékenységedet, akkor kérj szaksegítséget.

2010. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: szerintem, azért szorongás nagyon sok anyukában van, bennem is. Nekem is van olyan, amikor irreális gondolataim vannak a gyerekemmel kapcsolatban és ezek zavarnak. A baj onnan kezdődik, amikor minden más kiszorul és csak ezek kötnek le, ilyenkor már kell szakmai segítség.
2010. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerencsére nem agyalok ilyenen. Törekedj egészségesen élni, jó sokáig, kerüld a felesleges kockázatokat, a gyerekeid számítanak rád, élj sokáig. :)
2010. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem csak nekem jutott eszembe, hogy mi van, ha napközben meghalok, vagy csak elájulok. Mi lesz a gyerekkel? A szomszédok észlelik, ha a 4 hónapos babám egész nap sír, megpróbálnak bejutni? Nekem is néha eszembe jutnak ezek, de mindig elhessegetem. De ezek szerint ez "természetes".
2010. júl. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!