Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb cumisüveg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 17:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nuk-kal kezdtük, és sokat szenvedtem vele, aztán vettem egy Aventet, egy csoda volt a Nuk-hoz képest.
2010. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Avent cumisüveg MAM szívókával! :-))

Az Aventes üveg szívórésze borzasztó, a babám csak cuppogtatta, de nem tudott inni belőle, viszont a mamos cumi nagyon jó, és ráillik az aventes üvegre, így már hónapok óta abból issza a tápit.

2010. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nálunk is a mam jött be :) azt szeretem benne legjobban, h le lehet csavarni az alját, tökkönnyű elmosni. Bár oda kell figyelni, h jól csavarjam rá, különben tényleg folyik orrán száján. Baby nova üveg cumisüvegünk volt kettő is, de mindegyik elpattant, úgyhogy elég volt belőle..
2010. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Tommee Tippee cumisüveget vettem, el is fogadta a kislányom!
2010. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Avent. Csak ezt próbáltuk, mert kaptam kölcsön a terhesség alatt mellszívót, akkor meg már legyen kompatibilis... Bejött, a variábilis cumival nagyon szereti a babám.

Nekem sosem volt gondom vele, egy csavarás, nyikorgó hangig, és kész, nem csöpög vagy ilyesmik...

2010. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Csakis a Nuk. Nekunk a cumink a cumisuvegunk es az itato poharunk is Nuk es nagyon elegedett vagyok vele.

1 eves kisfiu anyukaja

2010. júl. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Hááát, úgy látom, ki kell próbálnom néhányat... :-)


Köszi mindenkinek!

2010. júl. 27. 07:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!