Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom harcol és ordibál,...

A kislányom harcol és ordibál, ha orrcseppet szeretnék neki cseppenteni az orrába. Sose megy a művelet, akkor mit csináljak, hogy belecseppentsek az orrába?

Figyelt kérdés
A 6 hós kislányom ordibál és harcol, ide-oda mozgatja a fejecskéjét és nem tudok belecseppenteni a nózikájába.Tudnátok valamit amivel talán még megszokja, hogy csepegttek neki?Hogy cseppentsek a baba orrába?
2010. aug. 3. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáld, amikor alszik. Vagy csináljátok ketten, az egyikőtök megfogja a fejecskéjét, a másik cseppent.
2010. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mikor alszik félek, hogy megfullad:SEgyedül vagyok most a gyerekkel otthon.
2010. aug. 3. 11:22
 3/11 anonim ***** válasza:

le kell fogni.

de lehet egyedül is ... a lábaddal áthurkolod az ő lábait az egyik kezeddel lefogod és a másikkal cseppentessz.


nem egyszerü mert iszonyatos erő van bennük...

2010. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
megpróbálom...
2010. aug. 3. 11:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Nehogy álmában!!! Félrenyelhet!


Én úgy szoktam, hogy a két lábam közé fogom a testét, a fejét meg a bal könyököm-hónom alá szorítom, és beadom, utána megjutalmazom. A tiéd kicsi, tekerd be szorosan egy takaróba, hogy ne tudjon kapálózni! és a fejét másik kezeddel tartod! Utána puszi, jutalom!!

De legegyszerűbb, ha segítséget veszel igénybe! Mondjuk, a szomszédot. Ő megfogja, te beadod.

2010. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem kínlódtam cseppentéssel, kértem szórófejes üveget a gyógyszertárban, és azzal kapja az orrcseppet. Mire észbe kap, már be is fújtam, és még csak vízszintesbe sem kell hozzá tenni a kicsit:)
2010. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11:30-nál a pont!
2010. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy fogtam le, hogy felültem az ágyra, a babát lábaim közé fektettem ugyanabban az irányba, amerre én voltam. A kezeit a lábam alá raktam, úgy tudtam lefogni s a fejét a combomnál fogtam össze. FÉLREÉRTÉS NE ESSÉK, NEM SZOROSAN, csak annyira, hogy ne tudjon kalimpálni. Így bele tudtam csöppinteni az orrába. Orrszívás ugyanígy zajlott.

2010. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Na jó ez egy kicsit úgy fog hangzani mintha egy kutya lenne de ne vedd sértésnek. Na ha cseppenteni akarsz akkor megmondod hogy pld megkapod ezt a cukorkát vagy nyalókát ha engeded hogy belecseppentsek.És hátha rájön hogy ez nem is olyan szörnyű. :)
2010. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
pff most olvasom hogy még kicsi :S azt hittem 6 éves.Bocsánat :S
2010. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!