Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fulfajos babanak a fulebe...

Fulfajos babanak a fulebe pisit kell cseppenteni es attol helyre jon?

Figyelt kérdés
Sokat kuszkodok 9hos babam fajos fulevel. Nemreg kaptam ezt a tippet ugy hogy valakinek a valakije kiprobalta es soha tobbe nem fajt a gyerek fule. Ha van valaki aki kiprobalta legyszi irjon. Surgos! Koszi
2010. okt. 12. 14:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Felejtsd el!

mindig van valakinek a valakije akinek a kollégiumi szobatársának a húgának bevált ez vagy amaz.

2010. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Úristen...ki ne próbáld! A vizelet tele van bacikkal...Vegyél fülcseppet a patikában recept nélkül is adnak! Próbáld meg, vagy vizsgáltasd ki fülészeten!
2010. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ki ne próbáld!!!

Orvos látta már? Az én fiam is többször piszkálgatta a fülét, a dokinéni írt fel rá fülsprayt, de nem használt. Elvittem maszek alapon fül-orr-gégészhez, aki megállapította, hogy nem is igazán a fülével van a probléma, hanem a nózija és a füle között nem szelel rendesen. Valahogy így magyarázta. Calcimusk és orrspray hamar rendbe tette, és azóta sem jött neki vissza.

2010. okt. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
15:00-ás vagyok,melegíts sót lábasban ,ne forrót és zokniban tdd rá a kis fülére amíg orvoshoz viszed vagy adj neki Nurofent vagy valami béby fájdalomcsillapítót!
2010. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2010-ben hogy lehetnek emberek ennyire .......!
2010. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Simán kamu kérdés... nagyon elpunnyadtak az anyukák. :D
2010. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
9 napot voltunk korhazba kozepfulgyulladassal, 4 napja jottunk haza es ismet faj a fule. Nem tudom mit tegyek ugyanis o sok antibiotikum nagyon legyengitette az immunrendszeret. Gondoltam hatha van valami termeszetesebb megoldas, mint a gyogyszerek.....
2010. okt. 12. 15:11
 8/19 anonim ***** válasza:
Homeopátiát próbáljátok meg.
2010. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
a kerdes nem kamu es NEM TUDOM MI A BAJ AZZAL HA 2010BEN EGY ANYUKA AGGODIK A BABAJA EGEZSEGEERT ES MEGPROBAL MINDEN LEHETSEGES MEGOLDAST FELKUTATNI!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 12. 15:13
 10/19 anonim ***** válasza:
A kérdés szerintem sem kamu. Amúgy a vizelet normál esetben STERIL!!!!, sokan arcápolása használják. Ez nyilván gusztus, neveltetés, és rászorultság kérdése, mint a kedves Kérdezőenk... Én is azt mondom, egyelőre ne ezzel próbálkozz... (aztán én nem ítéllek el, ha a sokadik antibiotikum kúra után ehhez nyúlsz, hogy könnyíts a gyermekeden.) Gyógyuljatok, sok türelmet!!
2010. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!