Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a megoldás ha babám egyszer...

Mi a megoldás ha babám egyszerűen képtelen a kiságyában aludni?

Figyelt kérdés
1 hónapos kora óta szépen aludt a saját ágyában, a saját szobájában. Most 10 hós és már úgy 2 hónapja nem tud rendesen aludni a kiságyban. Annyira forgolódik és dobálja magát, hogy állandóan beleakad a keze, a lába a rácsokba, beveri a fejét vagy egyszerűen csak fordulna és nincs neki hely. Ilyenkor felébred és nagyon nehezen alszik csak vissza. Éjjelente úgy 7-8x fent vagyunk. Ha viszont velem alszik a nagyágyon a mi szobánkban (Apa ilyenkor a másik szobába a földre kényszerül) akkor semmi gond csak egyszer ébred meg pár percre. Elég hosszú baba, majdnem 80 cm, gondolom ez sem könnyíti meg a helyezkedést. Durva lenne ha egy matracra tenném le a szobájában? Vagy mit tudnátok tanácsolni mert ez így már nem mehet tovább. Magunkhoz szokatni nem akarom, ráadásul Apa így nem fér el és így Ő sem tudja magát kipihenni, pedig egész nap vezet. Kicsit hosszúra sikeredett, bocsi.
2010. aug. 15. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs mozgástere este mert kinötte a kiságyat
2010. aug. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már magadhoz szoktattad! A kislányom 14,5 hós, 5 hónapos kora óta velünk alszik. Nem hiszem hogy kinőtte a kiságyat, mi is 2 éves korunkig aludtunk benne. Kipróbálta, bejött. Én is próbáltam minden félét, de ott maradt a végén mindig velünk. Próbáld ki a matracos ötletet, hátha sikerül, de alvás előtt magyarázd el neki, hogy egyedül kell aludnia, ha éjszaka felébred és nem vagy ott, ne érezze magát átverve. Sok sikert!
2010. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na nalunk is ugyanez a helyzet,de en letettem egy nagy matracra es azota semmi gond!Imadja,mert napkozben is tud ott hancurozni, este meg vegre nem uti be magat semmibe.Parnakkal rakom korbe h meg veletlenul se guruljon le a parkettra.Csak ajanlani tudom!

15 hos fiu anyukaja

2010. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!