Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe rakjam az ujszülött...

Mibe rakjam az ujszülött babámat ameddig én csinálom a házimunkát? Olyan megoldás kéne amit oda vihetek ahol vagyok hogy lássam és ö is engem, babahordozo az jo nem kárositja a gerincét? Vagy rakjam járokába aludni abba is tud, az jobb?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Babahordozó az teljesen jó.
2008. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én írtam a babahordozós kérdést kicsit lejjebb, azt írták, hogy nem tesz jót a gerincének, úgyhogy engem is érdekelne, hogy mi lenne a jó megoldás...
2008. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A babahordozó gerinc konfliktus örök lesz.

Én azt mondom, hogy nem gyártanának olyat, ami nem jó a babának.

Én is szoktam a hordozóba tenni a picit , imádja.

Keresztlányom is abban nőtt fel...

TEheted járókában is, az biztos egyenes:-)

Vagy vehetsz hordozókendőt, sokan azt is szeretik...

Amúgy én a kiságyában hagytam, csak sokszor ránéztem. Vegyél egy bébiörzőt, az helyettesíti a mellette ülést.

És 3 hét alatt megszokod,akkor már nem fogsz izgulni rajta:-)

2008. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A barátnőm a babakocsiba tolja oda maga mellé, és abban jól elvan.

Egyébként nem értem a gerincproblémát, amikor a baba az anyaméhben sem egyenes gerinccel vár a születésre.

A gerinc deformációját az allandóság és arendellenesség okozza, de nem hinném, hogy a babahordozó.

2008. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, az anyaméhben is gömbölyű a gyerek, de ott van a magzatvíz is ami csökkenti a gravitációt és a csigolyákat nem éri nagy terhelés. Ha megdöntöd a babhordozót egy kicsit hárta akkor teljesen jó. Így az autóba is beköthető nyugodtan. Az a lényeg, hogy nem legyen összeesve a gerince és a csgolyák ne nyomják egymást. Remélem érthetően írtam.

Gyógytornász anyuka

2008. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én hordozóba tettem a fiam, amíg nagyon pici volt, akkor is. Sőt, most is szoktam, pedig már 10 hónapos. De mostmár inkább az etetőszéket szoktam erre használni. Viszont ha még nagyon pici babáról van szó, akkor vehetsz neki mózeskosarat is, nem kell a legdrágábbat, vannak nagyon jó fonott anyagú mózeskosara, mint egy fonott bevásárlókosár, csak matraccal az alján. Ezekeben nagyon jól elvannak az újszülöttek.
2008. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én apukám kerekeket szerelt fel a babaágyra, és azt tologattam ide-oda napközben. Persze ez csak akkor jó, ha nincsenek lépcsők a szobák közt. A járókára is szerelt kerekeket (úgy tűnik kerék mániás a papám), mondván, hogy így a gyerek nincs a padló szintjén...
2008. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mi a kicsinek vettünk babapihenöt amiben nagyon szeret.Önmagát birja hintáztatni és közben el is alszik.Állitható a szög,hogy milyen helyzetben feküdjön.Takaritás közben pedig oda viszem ahol én vagyok.És ez szerintem a kis gerincének sem árt mivel puha anyagból készül és sokkal könyebb mind a hordozó.
2008. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így van, a legjobb a baba-pihenőszék!
2008. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem is mozeskosar, vagy babapiheno...a babahordozot én csak harom honapos kortol használtam, mert a kicsinek bár tetszett, de nyiklett-nyaklott benne.
2008. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!