Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babámat nem hagyják...

10 hónapos babámat nem hagyják aludni a pukik. Nálatok is van ilyen? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Nappal is és éjjel is szenvedünk. Nappal, ha fenn van, nincs gond, de az alvásból félóránként felébred. Éjszaka ugyanígy.

Fogzásra gondoltunk (az is benne lehet a pakliban), de egyik éjszaka hat a Nurofen, a másik éjszaka nem. Miért lehet ez?

És a pukizás miért fáj még neki? Hogyan segíthetnék, hogy ne gyötörje állandóan?

Hasfájós baba volt, illetve még mindig az. Doktornéni vizsgálta, nem talált semmi rendelleneset.


2009. máj. 29. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen próbálj ki más tápszert. Hátha az ennivalóban lévő anyagok miatt van ez.
2009. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Anyatejes a babám, elfelejtettem írni.

2009. máj. 29. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:

mi is így vagyunk 10 hónapos szinte csak anyatejes fiammal.

Engem is érdekelne,hogy mitől lehet ez?

Ő is éjjel addig forgolódik,amíg nem tud pukizni.Utána rögtön elalszik.

2009. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én kisfiam is szenvedett Így , de úgy oldottam meg hogy egy kicsit masszíroztam neki a hasát, este pedig hasra fektettem, így végig tudott aludni.
2009. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyan csak 3,5 hós a babám,de szintén pukizós.Viszont én megfigyeltem, hogy ez általában akkor van ha napközben sokat sírt, így sok levegőt nyelt.Tehát, ha nyűgösebb napja volt, fürcsi előtt megtornáztatom egy kicsit.A lábiját fogva mozgatom a derekát, meg hasonlók.Nem tudom, hogy nálatok mi lehet, hiszen már nagyobb baba és biztos többet mmozog mint az enyém.Próbáld megfigyelni, hogy mit eszel, hagyj ki valamit az étrendedből,olyat ami szelet okozhat, hátha ez a baj.Nekem pl a tejszaporító teától volt nagyon hasfájós.
2009. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!