Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fajta pelenkát használj...

Melyik fajta pelenkát használjátok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez sztem totál változó kinek mi válik be...mi újszülöttként pampers de kifolyt a cucc, meg libero se volt jó...huggiest használtuk 6 hetestől 16 hónapos korig mert annak gumis a tépőzárja háta, soha semmi nem folyt ki...most meg pamprs, de már két évesek vagyunk....
2008. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is váltogattuk a pelusokat. aztán a pemp. maradtunk nekünk ez vált be.
2008. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a Rossmannos pelust használjuk. Hátul gumis, oldalt pedig rugalmas.

Előtte Liberot használtunk, de az akkori méret már kicsi volt, a következő méret meg bő volt rá:) vékony nyúlánk a babám...

Próbáltuk a Pamperst, de az egy határ sz.r! Nem gumis a hátulja, és minden kifolyt belőle. Kidobtam:)

A Tesco lila is jó, az is végig gumis derekú.

A legelején próbáltuk a Scleckeres pelust, de sajna annak abszolút nem gumis a dereka.

Szóval mi a Rossmannost használjuk, olcsó is, jó is,és még sose ázott át reggelre:)

2008. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!
2008. dec. 28. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk meg csak a pampers vált be. A Huggies-ből kifolyt a cucc. Kislányom van holnap lesz nyolc hónapos. Most már egy hónapja Pampers Active Baby-t használunk és nagyon jó, de ez tényleg baba függő. Szóval te is próbálgass ki minden félét és majd kitapasztalod.
2008. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg mindenkinek más jon be. A lila Tescos pelussal viszont nagyon meg vagyok elégedve, éjszakára is használjuk (gumis a dereka és rugalmasak a fulek). A Pampers sem volt rossz, de szerintem feleslegesen drága, ráadásul abbol is csak a kukaccal megjelolt fajta, az elasztikus volt jo. Kaptam simát ajándékba, éjjelente oltoztetnem kellett a kicsit. Használtunk Huggies-t is,nem volt rossz. De a Tescos nagyon bevált, még árban is, ezután már csak azt fogjuk.
2008. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nagyon babafüggő.

A fiam négy hetes, tehát túl sokat még nem volt időnk kipróbálni, csak a huggiest és a pamperst. Nekünk most még a huggies jobb. A pamperst ajándékba kaptuk, végül el sem használtam az egészet, mert a pelenkázások felénél kifolyt a pisi belőle, pedig 2-3 óránként cseréljük a pelust. Volt, hogy a baba egész háta pisis volt és nem volt olyan éjszaka sem, hogy ne kellett volna átöltöztetni. Úgyhogy szépen elpakoltam a maradékot, inkább nem próbálkoztam vele tovább, visszatértünk a huggies-hoz és azóta sem volt ilyen baleset.

A Tesco-s pelust nekem is sokan ajánlották, de mi külföldön élünk és itt szinte ugyanannyiba kerül a huggies, mint a tesco-s, szóval amíg ezzel nincs gond, addig nem váltok.

2008. dec. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kislányom most 10,5 hós, nappal a pampers baby aktív-ot használjuk, mert vékony és könnyen mozog benne, éjszakára pedig Huggies-t szoktam ráadni, mert vastagabb és végig gumis hátul a dereka (jobban rásimul a babámra). Eddig még semmilyen kifolyásos balesetünk nem volt :)

Én is próbáltam a Tesco színes pelust + a Liberot, azok se voltak rosszak :)

2008. dec. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!