Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fajta pelust használját...

Melyik fajta pelust használjátok? Melyik vált be? Miért?

Figyelt kérdés
Mi Huggies-t vettünk eddig. Egy hónapos a babánk. De ebből is néha kifolyik a benne lévő tartalom.
2009. szept. 9. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
huggies. 16 hónapos lesz a fiam, eleinte pampers volt, de becsődölt. aztán dmes babylove, az 1 éves korig jó volt. most huggies. remélem már nem kell váltani:)
2009. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
mi a liberóval jártunk igy. lila tescos, illetve darabos pelus. pampers sleep and playt is jo.
2009. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a pampers Giant packot használjuk. Ez vált be. Vékony és nagy a nedvszívóképessége.(Nyáron nem melegítette annyira) Most 7 hónaposak vagyunk.

A lila tescos pelusból nekünk kifojt a cucc.( Ráadásul jó vastag, nedvszívóképesség 0,)

DE ez csak az én véleményem, mert mindenkinek más válik be.

2009. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi napközben tesco-sat használunk,de éjjelre a libero vált be.

Kislányom nagyon sokat iszik,szinte minden pelusból kifolyik a cuccos,egyedül a libero volt az ami képes volt bent tartani :)

2009. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
DM-es a dobozos.Nagyon jó a nedvszívó képessége,vékony,de mégis nagyon sokat kibír.
2009. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
na nekünk a huggies nem vált be.Szerintem nem bír annyit, mint a baby love.Fele annyi pisinél már átázott a gyerek.Egyébként míg olyan pici a babád szerintem mindegyik jó, majd ha többet eszi-iszik, több a kifelé jövő anyag Te is fogod tapasztalni.Mikor 1 hónaposak voltunk Pamperset használtunk,most 5 hósan baby love-t a fenti okokból kifolyólag.
2009. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a Huggies nem vált be, a Pampersből kifolyt a pisi, eddig a Libero a legjobb.
2009. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Liberót és lila csomagos Tesco pelenkát használunk, attól függően, hogy éppen melyik akciós. 3,5 hónapos a lányunk és eddig még nem volt gond egyikkel sem.
2009. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk a pampers bizonyúlt a legjobbnak.Vékony,nem fülled be a popsi és puha.

A liberót éjszakára használom,mert rengeteg pisi belefér:)

viszont elég vastag.


A dm-es abszolút nem jött be és a tesco-st én nagyon merevnek találom.

2009. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy pár pampersös küponom a Dm-be szól ha tud adni valaki érte egy liberó vonalkódot szívesen elcserélem vele. Írj privát. Én liberó párti vagyok. Mindent kipróbáltam egyedül a Huggis nem jött be de az nagyon enm.
2009. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!