Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik fajta tejpépet használj...

Melyik fajta tejpépet használjátok?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kisfiam és kb. másfél hónap múlva megkezdeném a kóstoltatást majd a hozzátáplálást.De a bőséges tejpép választékból nem tudom melyik lenne majd jó neki.Kinek melyik fajta jött be, és milyen árban vannak, illetve hány evésre elég amit vesztek?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. júl. 15. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Milupa vaníliás gyermekálom tejbedarapép,nagyon jó.800Ft körül van az ára a DM-ben.Még most is azt adom a 11 hós kisfiamnak.Én csak a Milupát ajánlom.kb.8 étkezésre elég(nekünk már kevesebbre.kb 5-re)

Remélem segítettem

Üdv.A

2010. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Itt tudsz mintát igényelni: [link]

2010. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ezzel kezdtem a kóstolgatást, az ajándék mintával. És a rossmann-os Hipp csomagban is van.
2010. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sinlacot használunk,mert tejallergiás a kisfiam.imádja.
2010. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is milupa gyermekálom vaniliás tejbedarapépet adtam először, mert kaptunk olyat.azóta is csak a vaniliásat szereti, pedig már próbáltunk másfajta ízt is pl. babánost,kekszest gyümölcsöst.A vailiásból mindegy milyen márka,most a dm-es bio vaniliást eszi.
2010. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat.Igényeltem a Milupától én is mintát és hétfőn fogok menni a Rossman-ba a Hipp csomagért.

Kicsit sokalltam a tejbedara árát ahhoz képest, hogy a dobozra az volt ráírva, hogy négy adag.De ha nyolc alkalomra elég akkor így már elfogadhatóbb az ára.Kíváncsi vagyok hogy fog neki majd tetszeni:)

2010. júl. 17. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!