Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki azt mondja, hogy a...

Mindenki azt mondja, hogy a kialvatlanság mennyire megviseli az anyákat a baba születése után, hogy szellemileg leépülnek, stb.. De akkor a 3 gyerekes anyukák hogy bírják?

Figyelt kérdés

Egy gyerektelen illetőnél olvastam, hogy 1 gyerekkel is mekkora szívás az élet, mert a nemalvás teljesen tönkreteszi az embert, meg hogy senki nem mondja, hogy a baba születése után el kell dobnod az életed, megváltozik mindened, stb.

Ennyire borzasztó a gyereknevelés, vagy csak attól függ, kinek milyen a nehézségtűrése vagy hogy áll az egészhez?


2023. ápr. 8. 18:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

4 gyerekem van, egyik se jó alvó. Körülbelül így alszanak: 1 éves korig 4-5-ször kelnek, 2 éves korig 3-4-szer 3 éves korig 2-3-szor, utána csak 1-2-szer, de azt egészen 6-7 éves korig. Utána már okés az alvás.

Én ezt úgy bírtam ki, hogy 1-2 éves kortól heti egyszer a nagyszülőknél aludtak, olyenkor kialudtam magam.

2023. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezt az uzenetet kaptam a 9-es valaszomra privatban kerdezo788-tol, nem tudom, hogy poen-e, de erdekessegkepp ideteszem, foleg, hogy a valaszomban egy szot sem irtam enidorol:



,,* Szia!

* Egy igazi magyar nő legalább 3 gyereket szül, de inkább 4-et. Még van képed az énidőt szem előtt tartani, miközben vészesen fogy a magyarság. Szégyen...“

2023. ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 babyboom567 ***** válasza:
Utolsó, hát én üzenem a privátban írogatónak, hogy ha szétnéz a világban,az utóbb években szégyen lett magyarnak lenni.
2023. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
9-es es 12-es vagyok, egyetertek a 13-assal, annyira, hogy en nem is vagyok mar teljesen az, csak felig. Kulfoldon elunk, megszereztem a masik allampolgarsagot is.
2023. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!