Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám megfejelte a...

8 hónapos babám megfejelte a műanyag játékát, lehet nagy baj?

Figyelt kérdés
Játszott a földön hasalva és egyszer csak elengedte magát és megfejelte a játékot. Rögtön elkezdett sírni, lett egy púp a homlokán. A szemén nem látok semmit, nem hányt azóta. Nagyon félek…
febr. 4. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Semmi baja nem lesz.

Ezt minden baba eljátsza párszor, de ha ennyire rettegsz, beszéld meg egy orvossal.

febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Ha ennyitől agyrázkódást lehetne kapni, kihalt volna az emberiség…
febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Ohh, azért ennyire nem törékenyek a babák, már rég kihaltunk volna. Ne aggódj, nem lesz semmi baja ennyitől. És nem vagy hibás sem, ilyeneket nem tudsz elkerülni... ami hosszú távon nem is baj, mert azt is meg kell tanulnia, hogy ha elesik vagy épp beveri valahova a buksit, az biza fáj.
febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem akarlak elkeseríteni, de lesznek durvábbak is.

Ez semmiségnek tűnik a leírás alapján,szerintem nyugodj meg.

Jól csinálod hogy figyeled a jeleket, de nem kell rágörcsölni arra se.

febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Az enyém úgy nekivágta a fejének hogy borogatni kellett. Most 10 hónapos de az arca belilult mert elesett és már nem tudtam elkapni (próbál járni) feláll mászik esik kel lehetetlen követni. Semmi baja nem lett. Fog még nagyobbat esni. (Nekem mostanában azzal szórakozik hogy mászik és hirtelen hanyatt vágja magát...)
febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, fog mèg nagyobbat is koppani, meglàtod 😅
febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!