Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos a kislányom. Adhatok...

8 hónapos a kislányom. Adhatok neki a tejébe egy kis brumit(gyerek kakaó) ki hat az alvasara vagy bármire?

Figyelt kérdés
márc. 18. 16:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Bekavar. És ne csináld :/

Csupa cukor.

márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges.
márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Minek???? Semmi szűksège kakaóra.
márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Minek ??

Meg a 3 evesemet sem szoktattam ra szarokra. Oszinten, M I N E K ??


8 honaposnak ami kell: anyatej / tapszer mint fo etkezes, emelle etelek bevezetese, zoldsegek, gyumolcsok, gabona, szinhus, hal, daralt olajos magvak. Ennyi.

márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

1. Minek kellene neki kakaó?


2. 8 hónapos gyereknek miért tejet adsz tápszer helyett?

márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
8 hósnak minek adsz tejet? Kicsinálja az emésztését már babaként.
márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kihat. Csupa cukor, gyorsan felnyomja a vércukrát, majd visszaesik, teljesen feleslegesen terheli a szervezetét ezzel. Ráadásul a kakaó székrekedést is okozhat. Tejet sem igazán kéne még, egy 8hónapos baba étrendje anyatej/tápszer és a pár, már bevezetett étel. Ilyenkor még étkezést sem nagyon szoktak kiváltani, nem kell a hozzátáplálással rohanni. Egy éves korig a fő táplálék az anyatej/tápszer, ami mellé fokozatosan kap más ételeket is, fokozatosan bevezetve és növelve az adagokat.
márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha nagyon akarsz neki adni ilyesmit, akkor inkabb a karob port ajanlom, bar arra sincsen szuksege egy 8 hosnak tejbe (?) vagy tapszerbe, de legalabb cukor es koffeinmentes, kisebbik rossz.
márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Mik ezek hogy mert adok tejet neki és hogy tönkre teszem a gyerekem? Biztos mem magamtól adom neki hanem orvosi erő irasal mert semijen tapszert nem fogad el ha fejre állok és úgy táncolok sem. Egy ideg anya tejes volt.
márc. 19. 02:50
 10/22 A kérdező kommentje:

Elő*

Köszönöm szépen a azoknak akik kedvesen válaszoltak első gyerekem mindenel nem vagyok tisztában ezért is kérdeztem én csak épp arra gondoltam hogy meg kostolná de ha árt neki természetesen el halasztjuk.

márc. 19. 02:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!