Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki tud jó immunerősítőt...

Valaki tud jó immunerősítőt 18 hós babának?

Figyelt kérdés

most jön ki egy virusos megbetegedésből (hasmenés,láz)

ez miatt elégé legyengült,lefogytott a nemevés miatt.Nem szeretném ha újra elkapna valamit,valami vény nélküli immunerősítőre lenne szükség.


2011. jan. 11. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Cebion multi, immunotrofina.

De ha bemész egy gyógyszertárba és megkérdezed, legalább egy tucatnyit fel fognak sorolni.

2011. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eddig szedte a bérescseppet és a cebiont aztán abbahyagytuk és elkapta ezt a betegeségek elég beteges mondjuk gondoltam most valami ujat kéne...
2011. jan. 11. 12:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Szerintem beszéld meg a gyerekorvossal.

Az én fiam is három hónapig szinte állandóan beteg volt, bekerült a közösségbe. És nekünk a gyerekorvos ajánlotta az immunotrofinát, amit most kúra szerűen szed a cebion csebbel együtt, fél évig folyamatosan kapnia kell minden nap.

Ez az immunotrofina is vény nélküli.

2011. jan. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazábol azért itt kérek tanácsot,mert vidéken élünk és itt egy darab orvos van (felnött gyerek egyben)és tavaly egész télen beteg volt a fiam ö pedig teljesen mást irt fel és rossz dolgokat mondott majd honapok után kiderült az ö hülyesége volt mindez.teljesen begyulladt az aorrában az a dolog ami miatt szörcsögö hangot hallunk,mert az ö tanácsára kellett napont a ötször honapokig szivni az orrát meg egy csomo gyogyszert szednie...szoval nem igazán érdekli a babák sorsa....három napos lázra antibiotikumot irt fel stb...én ezelött pesten éltem és ott más minden ehhez képest

ezért kérdezem itt hátha valaki okosabb...

már nincs láza és nem megy a hasa sem eszik is valamennyit de elég aluszékony és nyügüs még mindig

2011. jan. 11. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy tanácsom van ha szörcsög az orra és nem folyik belőle a nátha.

Be van dagadva az orrnyálkahártya és attól van ez a hörögő hang. Betegség után jelentkezik. Olyan mintha "horkolna".Akkor hallani csak ha alszik.

A fenistil csepp és az antibiotikumos orrcsepp 3-4 nap alatt elmúlasztja.

2011. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szörcsölő hangot úgy érted, hogy szörcsög, de semmi nem jön az orrából? Az én fiamnak is ez van. Mitől van ez? Nálunk a mandulára fogják. De közbe folyamatosan beteg is, egy-két napos szünetekkel. De amikor jól van akkor is szörcsög, és hiába szívom az orrát.

Az nagyon rossz, ha nincs gyerekorvos a közelben.

Esetleg mégis próbálhatnál a gyógyszertárban érdeklődni valami immunerősítő után. Nekem ott is mindig szoktak tudni segíteni.

Mi is vidéken lakunk. Mondjuk nálunk van gyerekorvos.

2011. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ha nem folyik belöle semmi akkor ne szivd csak ha beteg mert neki vérzett és nagyon durva volt....nem akarok hülyeséget mondani de réggebben egy nagyon régi baba nevelös könyben olvasta vanakinek összenött ott belül valami és attol van ez a hang de ez nem betegség csak mi gondoljuk hogy a takony miatt van..de ezt egy értelmes orvos biztosan jobban tudja mint én:)

most nem ilyen az orra ez tavaly volt éjjel nappal mindig ez a hang az elején valojában folyt az orra aztán már nem csak a hang maradt meg valamikor mindig lehetett hallani utána csak amikor aludt de kapott levegöt mert csukott szájjal aludt..erre ez az agyon müvelt orvos nem tudom hány féle orrcseppet irt fel stb....

2011. jan. 11. 13:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szoktam szívni, csak egyszer megpróbáltam. Innen tudom, hogy nem folyik neki, csak szörcsög. De ő nyitott szájjal alszik. De azt is a mandulára fogják. És ez a szörcsögő hang csak most kezdődött neki nemrég, már elmúlt két éves. Ha valami össze lenne nőve akkor azt már tuti észrevették volna, elég sok orvos látta az utóbbi időben.

Csak engem nagyon idegesít, amikor hallom hogy alszik, és közbe ilyen hangokat ad, azt hiszem, hogy nem kap levegőt.

2011. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!