Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondolsz arról az anyukáró...

Mit gondolsz arról az anyukáról, aki a 6 hónapnál fiatalabb babáját sírni hagyja?

Figyelt kérdés
Természetesen nem annyi ideig, míg ő épp kiszalad pisilni vagy bekap egy falatot, hanem 20-30 percig.
2011. jan. 24. 15:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
Azt, hogy az ő gyereke, az ő dolga. Én az én gyerekemnél csinálom úgy, ahogy jónak gondolom, más meg a sajátjánál szintén csinálja úgy, ahogy jónak gondolja. Nyilván valami oka van rá.
2011. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
47%
Semmit! Ő dolga. Ha van idege hallgatni... magánügy.
2011. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
11%

Első!Jó anyós lesz belőled:)

remélem,nem védőnő vagy...

2011. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
53%

Semmit nem az én gyerekemmel csinálja

- a baba bizalmatlan lesz mert nem jókedvében sir hanem mert segitségre van szüksége és kiszolgáltatott.


- amig nem nekem kell hallgatni - szomszédja - addig nem bánom.


- amig egyébként gondoskodik a babáról -pelenkázza ad enni neki -- nem tartozik a gyámügyre csak alapvetően meghatározza a kapcsolatukat nem is most hanem később--

2011. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
17%
Hát én biztos idegbajt kapnék ha annyit bőgne.. de ha neki van türelme hozzá..
2011. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%

Harmadik:

nem védőnő vagyok, de mások is azt írták, amit én. Akkor te szar anyós leszel? :D

2011. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Pedagógusként szívből remélem,hogy az ilyen szülőtípus lassan "kihal",mert egy kerékpárt mindegy,hogy a falhoz támasztjuk-e,de egy gyereket -a gyerek érdekében- nem kellene ennek kitenni!!!!!
2011. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az egyik ismerősöm is ilyen nemtörődöm - mert ez arra vall - ő még be is csukja a kisszoba ajtaját, amikor egy jó fél óra múlva elhallgat a gyerek, bemegy hozzá és megkérdezi indulatosan: "Na, befejezeted?!"Türelme annyi mint a semmi, tehát nulla.

Szerintem azért az ilyesmi az elég gáz.

2011. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Én nem lennék rá képes.Egyetértek azokkal, akik azt írták, hogy az ő dolga.Nyilván nem lehet beleszólni senki gyereknevelésébe.De az is igaz, hogy a gyerek megtanul bízni a szüleiben, ha azok megnézik mi baja, ha sír. Így alakul ki a bizalom és a kötődés a szülő felé, mert nem hagyták őt szenvedni.Megtanulja, hogy anyának fontos, hogy én éhes, magányos stb. vagyok.Így lesz belőle kiegyensúlyozott felnőtt.És azt is bebizonyították, hogy ezzel nem lehet egy gyereket elkényeztetni.Viszont boldog, magabiztos felnőtt válik belőle.Ha így akar fegyelmezni, hibát követ el.Egy csecsemőt nem kell és nem is lehet fegyelmezni.Nem lehet szigorúnak lenni egy kisbabával.Ez kegyetlenség.+a sírást, üvöltést hallgatni semmivel sem jobb.És akinek nincs türelme a saját babájához, az minek vállal gyereket?
2011. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

Megnézném , hogy ha neki van valami baja és a férje nem törődne vele, mi lenne.


VAgy ha pl. szomjas vagy éhes, vagy csak nem tudna aludni és rossz lenne neki.. SENKI NEM SEGÍTENE RAJTA!!!


Húh de tudom én is utálni az ilyet!


Egy csecsemőnek biztosan van valami baja ha sír nem????

2011. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!