Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondolsz arról az anyukáró...

Mit gondolsz arról az anyukáról, aki a 6 hónapnál fiatalabb babáját sírni hagyja?

Figyelt kérdés
Természetesen nem annyi ideig, míg ő épp kiszalad pisilni vagy bekap egy falatot, hanem 20-30 percig.
2011. jan. 24. 15:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
28%

Vigyázz miket írsz utolsó mert mindjárt belépsz a 0%os klubbunkba, már ketten vagyunk :)

De ha már ugyis 0 vagyok akkor leírom, hogy rohadtul semmi baja nem lesz a gyereknek ha sírni hagyják....Még hogy hatással lesz rá. azért kedves könyvből nevelők, nézzetek szét. az alkoholista szülők gyerekei akiket ráadásul vernek is, miért ragaszkodnak a szülőkhöz???Ugyanugy szeretik az anyjukat mint minket a mienk, akik mondjuk nem hagytuk sírni se. Nem lesz kihatással az életükre mert 20 percet sírni hagyták.

Minket is meg titeket is valószinű hagytak, akkoriban kicsit melósabb volt anyáink élete, nem hiszem h mindenkit azonnal kikapkodtak. És mégis normális életet élünk, szeretjük anyáinkat. Most túl sok a könyv, túl informáli a net, túl okoak és ráérősek a szülők.

Üdvözlettel, egy gyerekét nem sírni hagyó, de nem elitélő és nem könyvből nevelő anyuka!

2011. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
71%

A "pedagógus" vagyok.

Örülök,hogy sok-sok gyermekére odafigyelő édesanya van itt.De azért ne marakodjatok!

Van,amikor a feket vagy a fehér kevés.Sokan erre írnak remek példát.Inkább hasonló eseteket írjatok egymásnak,ami előre visz olyankor,amikor esetleg besokallunk,telítődünk negatív dolgokkal

:) :)) :))) :))))

2011. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hát túl sok jót nem gondolok róla!
2011. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
33%
Én nem pontoztam le senkit, de amit leszűrtem, mint konzekvenciát, az az, hogy akik azt írták, hogy magyarul sz*rok rá, ki mit csinál a gyerekével, azokból úgy érzem, hiányzik az a bizonyos empátia, ami benne kell, hogy legyen egy nőben, aki anya, egy másik anya iránt.Ez ilyen egyszerű, illetve csak LENNE, mert az átlag társadalmi kép az, hogy az én gyerekem rendben legyen, kit érdekel a másé?Az ő dolguk.Na, látjátok ezért is van ekkora széthúzás társadalmunkban, nem másért, holott nem szabadna elfelejtenie senkinek se, hogy a jövő nemzedékét neveljük és gyakran az apró dolgok is rengeteget számítanak, hogy hogy állsz a másik emberhez, vagy történetesen a gyerekéhez.
2011. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
54%

Ne hülyéskedj már! Ezt nem gondolhatod komolyan, hogy azért hiányzik belőlem az empátia mert nem érdekel, hogy hagyja e sírni vagy sem! Ennyire nem mászhatunk bele más életébe! Írtam ha éheztetné, egészségét veszélybe sodorná az igenis érdekelne, foglalkoztatna, sőt igyekeznék a társadalomban helytállni és segíteni így vagy úgy! De az hogy nem szidalmazom mert sírni hagyja, hát már ne is haragudj, ha emiatt nem vagyok empatikus...akkor nem. Inkább úgy gondolom hogy ha még ezzel is törődnék inkább olyan lennék mint egy rossz "anyós" egy idegesítő szomszéd, vagy egyszerűen egy kotnyeles ember aki beleszól mások életébe.

Az egészségét ezzel nem károsítja a gyereknek, babának, sőt semmi fejlődésbeli visszamaradása nem lesz, miért kéne ezzel törődni? Ha a füle bírja, ő baja. Meg a szomszédé. De az hogy ilyen dologba beleszóljak....és nem vagyok empatikus..hát bocs , röhögnöm kell. És szomorú hogy így gondolod.

2011. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
17:00-nak : Neked ki mondta, hogy könyvből / netről nevelünk? Azért nem hagyom sírni a gyerekem, mert sajnálom, és mert megszakad a szívem. 4 hónapos, és egyetlen könyvem nincs itthon a gyereknevelésről, és annál is van jobb dolgom, minthogy reggeltől estig netezzek. Azért nem kéne ennyire általánosítani.Szerintem sem lehet könyvből nevelni, mert minden gyerek más.És csak azért mert nem hagyom sírni, még nem vagyok tudálékos, könyvmoly anyuka.De nagyon elkanyarodtunk a témától.
2011. jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!