Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondolsz arról az anyukáró...

Mit gondolsz arról az anyukáról, aki a 6 hónapnál fiatalabb babáját sírni hagyja?

Figyelt kérdés
Természetesen nem annyi ideig, míg ő épp kiszalad pisilni vagy bekap egy falatot, hanem 20-30 percig.
2011. jan. 24. 15:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
62%

Első!Vők és menyek álma egy bele nem szóló anyós...és vigyorogtam...bizony sz@r anyós leszek,mert a sajátomat nem hagyom-logikus!!!A minap az utcán összetalálkoztam egy anyukával,aki a kislányával próbált haladni...a kicsi hisztizett-nem szóltam le,de nem is mentem el szótlanul mellette-a kislányhoz hajoltam,s kiderült miért hisztizik.Az anyuka elpanaszolta,mennyire kínos neki,és hogy ő már kiakadt-a kislány ezt már csendben hallgatta.

Nem biztos,hogy csak a két véglet létezik...ha én védőnő lennék,segítenék az anyukáknak az ilyen helyzetek kezelésében.Ennyi.

2011. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 5 perc sírás is sok ha van rá megoldás....
2011. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlensegnek tartom ennyi.
2011. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én szívem megszakad, ha a pici fiam ordítani hallom. Egyből ugrok hozzá. Sajnálom az elhanyagolt babákat.. :(
2011. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

16.20-as vagyok.

Még annyit, hogy a baba, mivel sokáig magatehetelen, nem tud járni, nem tud az anyjához menni, ha "baja" van (mintpl. állatok), ezért a sírás, ordítás, gügyögés, mosoly az ő eszköze arra, hogy az anyát magához hívja,magánál tartsa, jelezzen, ha szüksége van rá. Amelyik anya mindezt figyelmen kívül hagyja (ösztönprogram ez), akkor "rossz anya"!

2011. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
35%

off:most ez komoly, hogy nem azzal törődök, hogy más anyák mit csinálnak: foglalkozom az én gyerekeimmel, a többi ugy csinálja ahogy akarja, mert sok közöm nincs is hozzá és ezért kapok egy nagy büdös 0%ot. Már ne is haragudjon a lepontozó de attól leszek jó, ha fikázok másokat????Akkor megkapom a 100%ot? Nem mintha kardinális kérdés lenne az életemben, hogy le vagyok e pontozva vagy sem. De kedves kérdező föltett egy kérdést, akkor oda kellett volna írni zárójelbe, hogy csak olyan válaszokért jár fölfele mutató kezecske, amik az ilyen szülők ócsárolását tudják leírni. Hát bocs. Szerintem vannak ennél sokkal fontosabb dolgok a világon, minthogy szidjam azokat a szülőket akik hagyják sírni a gyerekeket. Én nem hagytam, de neki szívügye hogy hagyja e vagy sem.

Ha olyan kérdés lenne, hogy nem ad neki rendesen enni, vagy nem ápolja, okés.De ez olyan magánügy, úgy csinálja ahogy jónak látja.

Hát qurva nagy hibát követtem el, hogy azt írtam, hogy az "ő dolga". Na de mindegy. Ilyen ez a mai világ. Az a helyes ha másokat ócsárolunk. Ez van. Hát amíg nem látom, hogy a gyerek egészségét veszélyezteti egy anyuka, addig mi közöm van hozzá?????????

Bocs, de ennek ki kellett jönni. Második voltam.

2011. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy anyukát aki 1 hetesen hagyta sírni a babáját, rázárta az ajtót. Ezt úgy tudtuk meg hogy még dicsekedett is vele, hogy megtanította magától elaludni. Azóta nagyobb lett már a gyereke és észrevehető a viselkedési különbség közte és egy több törődést kapott gyerek között.
2011. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Első vagyok,

soha nem hagytam ordítani egyiket sem. Mégis 0%-ot kaptam, mert nem ugatok bele más dolgába. Hát ez szép. :D Remélem az összes pontozónak ott fognak lihegni a "jóakarók", és osztogatni a kéretlen tanácsokat olyan ügyekben, amit át se látnak. :D

2011. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, szerinted miért nem ir ide senki, csak akinek ugyanaz a véleménye? Igy a kérdés is tök felesleges, mert pl. én máshogy látom, de nem fogom ideirni a véleményemet, mert itt csak ősanyák vannak, akik foggal-körömmel védik a gyereküket az élet viharaival szemben.
2011. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
24%
Fél év alatt megtanultam a sírásfajtákat. Álmos, éhes, foga fáj,kakilás fáj ...és nem akar/tud aludni. Az utóbbinál bizony nem veszem ki az ágyából, beszélek hozzá, simizem, kimegyek a szobából, visszamegyek és közben hagyom sírni.
2011. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!