Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sűrűn találkoztok a...

Milyen sűrűn találkoztok a védőnővel?

Figyelt kérdés
Az enyém nagyon rendes, idősebb, és mivel nincs anyukám, anyósom ( ezt ő is tudja), aki néha segíthetne ezért elég sokszor kérdezek tőle. Már a terhesség alatt mondta,hogy bármikor hívjam, menjek, de néha már cikinek érzem, azért érdekelne, hogy ti hányszor mentek kb?
2011. márc. 25. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem bármi van anyut hívtam.. de eleinte 2 hetente, aztán vhogy ez elmaradt ,és már csak a tanácsadáson havonta. 9hós baba
2011. márc. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem már 4 gyerekem van, így ritka, hogy segítségre lenne szükségem tőle. De: a gyerekeimet 1 éves korukig havonta hordtam tanácsadásra, hogy lássam, hogyan is fejlődnek (súly-, hosszmérés), lássa őket az orvos és a védőnő is.

Ha neked sok kérdésed van, szimpatikus, segítőkész a védőnőd, mgbízol a tanácsai helyességében, ne félj tőle tanácsot kérni! Persze, az ő tanácsait is akkor fogadd meg, ha az számodra is elfogadható!

2011. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

A mi védőnőnk a fiam 3hónapos korában volt nálunk utoljára.

Hozzáteszem a fiam most 16 hónapos!

De nem is hiányzik :)

2011. márc. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sincsen édesanyám már 16 éve, páromnak sincs édesanyja már 20 éve. Mindketten megérezzük a hiányukat. Apum nem segít semmit, ha anyu terhességével kapcsolatban kérdezem, lehet már nem is nagyon emlékszik. Párom szokta az apukáját kérdezgetni, bár ő talán még kevésbé emlékszik, de szokott ezt azt mondani.

Nekem is nagyon aranyos a védőnénim, idősebb korosztály, felnevelt 2 gyereket, már unokái is vannak, de nagyon jól el lehet vele beszélgetni. Akkor szoktam hívni, ha valami eredményem megjön és nem vagyok benne biztos, hogy jó-e. Ő szokott jönni, ha hozza a beutalókat, akkor is szokta kérdezni, hogy van e valami ami nem világos stb. Az első babám, de csak havonta egyszer járok hozzá, a beutalókat is egy-egy alkalom mikor elhozza, tehát nem sűrűn. De majd meg fog változni a helyzet. Lassan sűrűbben kellesz járnom hozzá és ha majd megszületik akkor jönnek igazán a gondok, hisz ha valami probléma van, nem fog rendesen szopni vagy akármi kis apró cseprő gond, akkor nem fogok tudni máshoz fordulni. Erre majd fel is fogom készíteni idővel. De még az messze van. Csak augusztusban szülök, 20 hetes vagyok.

2011. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én eleinte hetente, később havonta jártam hozzá, és közben ő is jött látogatni. Nagyon aranyos segítőkész szakember. Semmi rosszat nem tudok róla mondani.Amikor hazavittem a lányom a kórházból, másnap jött látogatni, és megkérdezte hogy a köldökcsonkot merem e kezelni, mert ha nem, akkor inkább eljön minden este.

Most második babánkat várjuk, a lányom négyéves lesz, de még most is bármikor felhívom ha tanácstalan vagyok.

2011. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!