Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát vegyek? Sürgős!

Milyen pelenkát vegyek? Sürgős!

Figyelt kérdés

Eddig (1 év) csak Liberot használtunk, mert bevált.

Most viszont bajban vagyok/vagyunk.

A 3-as kicsi, a 4-es még nagy. Mindkettőből kifolyik a pisi. :(((

A Liberot azért szeretem, mert hátul és a "tépőzár" mellett is gumis. Van hasonló pelus? Vagy milyet vegyek???


2011. márc. 27. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi pampers premium care-t használunk, és nagyon szeretjük. Szerintem érdemes kipróbálni. Sosem volt vele pisis baleset.
2011. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a Pampers nem vált be, mert kifolyt belőle minden. Én most az Aldiban veszem a pelenkát (Mylove) és nem is gondoltam, hogy ilyen jó. Hasonlít a Liberóra, puha, gumis derekú és eddig nem történt baleset (2 hete hasznéljuk).
2011. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi! És a Pampersből a többit (Sleep&Play, Active Baby) próbáltátok már? Miben különböznek? Vagy a Prem. Care a legjobb?
2011. márc. 27. 22:28
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Pampers Premium Care,a babám átalussza az éjszakát,de eddig nem volt baleset. Most 31-ig akciós a Rossmannban,ha viszel kupont -700ft:)
2011. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Na igen, ettől félek, hogy megveszek egy csomaggal, és az sem válik be!
2011. márc. 27. 22:30
 6/16 anonim ***** válasza:
A Sleep&Play nagyon rossz. Sehol sem gumis. Akkor inkább az Activ Baby, vagy a Premium Care. Azoknak gumis a tépőzár. Egyébként mi is Liberót használtunk, de a 3-as méret nem jött be. Nagyon vastag kislányom combja :) Most a Tescosat vettem, ennek is gumis a tépőzárnál és hasonló a Liberóhoz.
2011. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Még az elején vettem 1 csomag Huggiest. Úgy rémlik, az is olyan gumis volt, mint a Libero. (Habár alig vártam, hogy elfogyjon).

De hátha a nagyobb méret beválna... Erről valakinek tapasztalat?

2011. márc. 27. 22:41
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a Libero volt a legjobb, viszont a 4-es méretnél már több baleset volt, főleg a kaki jött ki a combgumírozásánál. Mi a Libero-ból már 5-ös méretet használtunk, de nagyon drága is a Libero, és ezért Huggies-ra váltottunk. Az is gumis, és a combjánál nagyobbak a fodrok. Mi szeretjük, nekünk jobban bevált mint a Libero, bár árban nem sokkal olcsóbb. És ami még nagyon jó, az a Huggies Little walkers bugyipelenka, 9,5 kilótól a 4-es méret csudajó, soha nem volt baleset, és a baba is szereti (majd ha már jár és közel 10 kiló lesz érdemes kipróbálni).
2011. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én eddig úgy csináltam, hogy az éppen jó méretet használtam nappalra és az eggyel nagyobbat éjszakára. Pár hete már éjjel-nappal a 6-os Pampers Active baby-t használjuk.


Ki akartam próbálni a Pampers Premium Care-t, de csak kis kiszerelésűt találtam az Auchan-ban. Jó drága volt. Melyik a legnagyobb kiszerelésű csomag?


Pampers Active baby-t használjuk, csak az a baj, hogy éjjel min. 1x át kell pelenkáznom 2 éves kisfiamat. Különben kifolyik a pisi. Én is keresem a megfelelő megoldást.

2011. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi eddig Pampers active baby-t használtuk, nekünk nagyon bevált. A liberonál sokkal vékonyabb, puhább, nyáron nem melegít annyira. Ha tele van se merev. Bátran ajánlom kipróbálásra. Lányom 13 hós, 77 cm, és 9 kg - a 4 méret a jó, a hossza miatt.

Mivel nagyon csábító volt az ára, vettem Heppy bella - pelust. Szerintem hasonlít a liberora. Ebből a 4 es méret kicsit nagy, combnál.

2011. márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!