Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát vegyek?

Sz.mse kérdése:

Milyen pelenkát vegyek?

Figyelt kérdés
Gondban vagyok ugyanis másfél hetem van a kiírt időpontig, s lassan ideje lenne megvenni a kicsinek a pelenkát. De nem tudom hogy melyik lenne a legjobb ami nem is nagyon drága nem is a legolcsóbb tehát mondhatni mindenben a legjobb. Ugyanakkor hallottam olyat hogy sokat megvásárolni sem jó mert ha gyorsan nő akkor nem tudom elhasználni. Segítsetek ebben nekem.
2011. okt. 19. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a tesco saját márkás newborn pelenkája nagyon jól bevált nálunk.

2-5 kg os súlyhatáros. szokott lenni akcióban is.


ami még nagyon jó a huggies newborn.

2011. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy, milyen márkát veszel, úgyis ki kell majd kísérletezni, nektek melyik válik be. Én kettes méretűből vettem csak, gondoltam, ha kisebb lesz a gyerek, akkor az apja majd vesz. Liberot szoktam venni legtöbbször meg DM sajátmárkásat. Kb. havonta 1 kb-ot hízik a gyerek, ha átlagos, így kalkulálj.
2011. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem pamperst vagy Libero-t vegyél (nem teszkóst vagy más gagyit) és ne vedd meg előre, csak ha megszülettet

sok esetben nem jó a newborn

2011. okt. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen 1-es méretűt. A 2-es még nagy lesz.

A márkát illetőleg ki kell próbálnod, hogy mi a jó.

Minden baba más, így ezt csak te és a picúr tudjátok kikísérletezni.

Nekünk a Pampers a jó. Huggiest is és Liberot is próbáltunk, de abból kifolyt a pisi.

DM-est és Rossmannost nem vettem még.

2011. okt. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én Huggies-t vettem. Használtuk egy hétig. Utána mentem Liberot venni.. orrba-szájba folyt minden kifelé.

Utána vettem DM saját márkásat, azzal is bajunk volt kezdetben (nem passzolt rá!)

Végül pampers lett.

2011. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szia

Mi pamperst vettünk, 1-es méretűt.

2011. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az első pelusunk huggies volt. Később dm-es, majd rossmanos és utoljára tescost vettünk. A pampers nekünk rémálom volt. Szerencsére sosem költöttem rá, ajándékba kaptunk. Nekünk folyton átázott:(
2011. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én szinte csak pampers active babyt használok 2.5 éve. Nagyon szeretem. PElenkát bármikor tudsz venni, ne spájzolj belőle. ÉN ennék egy csomag egyeset, aztán majd jön a kettes meg nemsokára a hárma, tehát az a lényeg, hogy az elején gyorsan változnak a a méretetk.
2011. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1-esből elég egy csomag és olyat vegyél belőle, ami a leggazdaságosabb.Mi kaptunk pamperst és vettünk huggiest (utóbbit jobban szerettem) de voltaképpen akkor még mindegy volt, hiszen napi 7-8 pelust simán elhasználtok majd és a kezdőcsomag már el is fogyott.

A 2-es méret azthiszem 3-6 kg-ig van, na abból már oda kell figyelni, hogy milyet veszel.

Nálunk a huggies vált be és (erre csak a 3-as méretnél jöttem rá) a tesco zöld csomagolású baby essentials pelenkája meglepően jó!Ha akciós, akkor szívesebben veszem most is ezt, mint a Huggiest.Mi már igaz, 4-est hordunk :)

2011. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kórházba Pampers New Born-t vittem be a 44db-ost+tettem be biztos ami biztos alapon Tesco-s zöld 2-es pelust is .A kislányom 4050g-mal és 57cm-el született és jó volt rá a New Born.Most is Pampers pelust használunk,még 3-ast,de nemsoká jön a 4-es méret.Próbáltuk a Liberót is de az szorította a combját.A Tesco-s zöldek is jók.
2011. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!