Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cerazette abbahagyása után,...

Cerazette abbahagyása után, milyen volt az első menstruációtok?

Figyelt kérdés
Mert kicsit furcsa, hogy csak olyan pecsételő vérzésem van, elég a tisztasági betét.Elkezdeném szedni a régi fog.gátlómat, ugye az első naptól kell, de nem tudom, hogy ez menses, vagy valami más.Ki hogyan volt ezzel?
2011. ápr. 1. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért, én 2 hete hagytam abba, de még nem jött meg. Neked mennyi idő után jött meg az abbahagyás után?
2011. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem cerazette mellett is össze vissza jött meg,volt olyan,hogy 2 hónapig, meg sem jött! Ezután abba is hagytam a szedését.Arra nem emlékszem pontosan,hogy mikor jött meg utána de szerintem kb amikor meg kellett jönnie!
2011. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát végül is márc.06.-án hagytam abba, tehát olyan 3 hét akkor.De mondom, elég a tisztasági, pedig nekem rendes mensim szokott lenni, 5 napos kb.Nem tudom mi lesz ebből??
2011. ápr. 1. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!