Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vicces/meghökkentő anyós...

Vicces/meghökkentő anyós tanácsok a babákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szoktam itt olvasni olyanokat, hogy fejre állok :) Gondoltam megoszthatnátok itt, egy helyen, hogy milyen tanácsot kaptatok már anyósotoktól/anyukátoktól amit így utólag nagyon megmosolyogtatok.
2011. jún. 29. 11:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
94%

Sorolom!!!! Párom mamája!

-Tegyek egy kis szeszt a tápszerébe a gyereknek és reggelig alszik (15 hónapos és egy éjjelt sem aludtunk még át!)

-ha ordít és sír: hagy ordítson tágul a tüdeje tisztul a szeme!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D VICC parádé!!!!!!!!


Néni az utcán: (Kenguruban cipelem a gyereket aki elaludt és a mellemre tette a fejét) Megszólal a "mama" Te jó ég! hát mindjárt megfojtom a gyereket! Válasz: csókolom ez a gyerek öngyilkos akar lenni mert ő bújt ide!


Fiam imádja a sonkás pizzát erre Anyám:

Ne tömjétek már minden szarral a gyereket (házi pizzatészta, házi paradicsomszósszal csak a sajt és a sonka bolti!!! amúgy mindent én főzők!)!

Náluk van a fiam: sport szelet, pille cukor, gumi cukor, kinder csoki stb... levezetésnek hagymás zsíros kenyér sport szelettel :S 2 napig nincs kaki!!!


Mamám:

- ha megütöm magam várandósság alatt az a gyereken meglátszik (pl.: nagyapám meglőtte anyum vállát dinnyemaggal terhesen és nővérem vállán van egy dinnye mag alakú anyajegy és az ezért van)


Csak úgy mindenkitől:

- ami nekem fáj az a gyereknek is fáj mert ő azt érzi az én hasamban hogy nekem valami rossz (mert persze az idegszállaink is összenőnek terhesség alatt)

- ne nevessek jó ízűen mert megszülök!

- ne mutassam meg a gyereknek magát a tükörben mert fogfájós lesz!!!!!!!!!!

- adjak citromlevet vagy ecetet a gyereknek ha csuklik!

- ne fényképezzem kiságy rácson keresztül mert gonosz felnőtt lesz (rács= börtön ezek szerint)

uuuuuhhhhh de sok van még!!!!!!!!!!! Te jó ég! Ezek a legviccesebbek

2011. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
93%
13:06 os vagyok! szülésnél szobtársnőmnek hoztak egy karton tejet hogy meginduljon a teje!!! Mert az csak attól indulhat be!!!!!!!!44
2011. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
84%

13:06 vagyok megint! Laktóz érzékeny a fiam (tejcukor) kórházban vizsgálták sima tejtől rögtön hányik fo.sik szegénykém NAPOKIG!

Okos nénike azt mondja csak úgy nőheti ezt ki ha rendes kecsketejet kap a gyerek mert az a halottnak is gyógyír! Mert hogy azt mondják hogy kutya harapást is a szőrével kell gyógyítani!!!!!!!!!!!

2011. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
67%
Jókat mosolyogtam:-) Rég hallottam ennyi sületlenséget:-) 13.06-os az ha a hasadat megütöd valamivel igaz, amikor vártam a fiamat megégettem a hasamat(már nagy hasam volt és nem fértem el a tűzhelynél) a lényeg, hogy a fiam fenekén van anyajegy, ami olyan alakú mint a hasamon a heg:-)
2011. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
93%

ezt a sok baromságot :.)))))))))))))))

nálunk is ment hogy gyerek mögé ne állj mert ha felfelé néz fennakad a szeme.

5 hónaposan robbanócukorral töltött csokival akarta etetni.

2011. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
85%

OFF!

13:27

Nem tudom, én ezt annyira nem tudom elhinni mert elég béndzsa vagyok esek kelek és mindent felrúgok... Nem volt ez másképp terhesen sem, télen vártam a gyereket jó nagy hó és jég... Nem egyszer estem seggre... Kétszer volt egy helyi érzéstelenítéses kisműtétem is terhesen mert vadhús volt a lábamon cipőbe se tudtam bújni annyira fájt decemberben meg szarul néznék ki tanga papucsban (lábujjas papucs)... :D ja ülve vasaltam és a combom tövében megégettem magam (nem tudom hogy hogyan) de az se látszik... Na mindegy, fiamnak hófehér a bőre és egy anyajegye sincs... Lehet igaz, lehet nem mint a sok-sok-sok jó tanács amit kapunk... Valamiért elkezdték ezt hinni!


JAJJJ!!! Amikor az idegtől nem láttam!!!! Nevelőapám valami meggyes pitét evett gyerek a kezében nem figyeltem és adott egy jó nagy falatot a 4 hónapos gyereknek rájuk néztem és kérdezem hogy a gyerek miért vág ilyen hülye fejet miért könnyezik a szeme? Ilyet szól: savanyú a megy! és akkor már hallom a hörgős hangot hogy fullad nem jön a levegő a Fiamnak!!! Kikaptam a kezéből és "püfölöm a gyerek hátát" hogy meginduljon valamerre a kaja... Kifele jött egy jó 3 centi darabot leharapott!!!

2011. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
77%

Úgy kell megtanítani éjjel aludni,hogy hagyod sírjon és nem kelsz fel hozzá.addig hagyod,amig elalszik.A férjemmel ezt csinálta,állítólag egy hét alatt aludt mint a bunda.

De én meg vagyok győződve,hogy sok felnöttkori problémája ide vezetődik vissza.

Ugyanaz az anyós ,másik két gyerekét,kikötötte a kiságyhoz,és ö végezte a dolgát.

2011. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
24%

egy ismerősömnek is mikor nagy pocija volt

véletlenül a kutya felugrott a hasára a mancsával,

és bizony amikor a kis lurko megszületett

a bal arcán ott volt a kutya mancsának nyoma.,

2011. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
87%

[link]

[link]


Ezek után csoda hogy élünk még!

2011. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
80%

-Após tegnap: én úgy látom ezen a cumisüvegen, hogy eldeformálódott, biztos, mert mikróba teszed állandóan (mikrós sterilizáló), megolvadt ott bent. Amúgy is az én időmben még normálisan kifőzték az ilyeneket, a mikró nem segít a bacikon :DD


Amitől még idegbajt kapok, ha sírni kezd, már jön a magyarázat, jaaaj, szegénykém éhes, szopja az ujját éhes, megmozdult alvás közben éhes.

2011. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!