Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vicces/meghökkentő anyós...

Vicces/meghökkentő anyós tanácsok a babákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szoktam itt olvasni olyanokat, hogy fejre állok :) Gondoltam megoszthatnátok itt, egy helyen, hogy milyen tanácsot kaptatok már anyósotoktól/anyukátoktól amit így utólag nagyon megmosolyogtatok.
2011. jún. 29. 11:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
100%
apósom úgy pesztrálta a testvéreit, hogy mindegyiket egy-egy fához kötötte... nem is érti minek ez a sok fakszni a mostani gyerek körül :DDDDD
2011. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
96%

13:06 os vagyok még mindig!


Most jutott eszembe a párom nagyanyja javasolta neki hogy én mivel bunkó vagyok és nem fogadom meg a tanácsait ezért neki mondja!!!


Ha hason van a pici és emeli a fejét azt vissza kell neki nyomni hogy erősődjön a háta!!!

Nézem párom -ahogy ezt gyakorolja a Fiunkkal-

mondom neki: Te meg mit csinálsz?

Ezt a sztorit így elmondja, a szemem kikerekedett!

Mondom neki oké, ha fel akar állni akkor meg majd elgáncsoljuk!!!!!!!!!!!!

2011. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
100%

Császáros voltam, másnap jöttek anyósék látogatóba a kórházba. Kitoltam az üveghez a babát, hogy megnézhessék. Hideg volt és huzatos a folyosó, így sírva fakadt szegénykém. Erre após: biztosan éhes, adjak neki banánt, hogy ne éhezzen a baba, ha még nincs tejem.:)) (Az 1 napos újszülöttnek :)))

Majd 1-2 hónapos lehetett, mikor anyós egyik látogatásuk alkalmával azt mondta, hogy lassan adhatnék neki lencsét, babot, hogy jobbakat tudjon pukizni és ne fájjon a hasa. ( szerencsére soha nem is volt hasfájós )

2011. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 A kérdező kommentje:

Ez a gáncsolós nagyon vicces volt :)))))

Megy egyébként mindenkinek a zöld kezecske!

2011. júl. 1. 14:42
 35/70 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom:


- Még terhes voltam: ne menjek ultrahangra, mert balkezes lesz a gyerek. (???)

- Egyhetes babám sokat sírt: persze, hiszen finom meleg mézes-citromos teára vágyik. Az ő gyerekei azt itták születésüktől fogva, és - figyeljetek - soha nem sírtak!

- Amikor kiderült, hogy hathónapos koráig csak szopizni fog: szegény gyerek, nem találkozik az ízekkel, később sem fog megenni semmit. Nem jött be, nagyon jó evő, hihetetlen mennyiségeket tud bevágni. Anyósom szerint azért, mert szegény fél évig csak anyatejet kapott, és most próbálja behozni a mulasztást.

- Miért kínzom azzal, hogy vizet itatok vele, nézzem meg őt, ő sem ivott meg még életében két pohár víznél többet. A szörp sokkal finomabb.

- Éjszakára tegyek be az ágyába egy cumisüveg kakaót, így ha felébred, ki tudja magát szolgálni, nem kelt fel minket.


Hirtelen ennyi. :)

2011. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
90%
hű, ez az utolsó kettő is kemény :)))))))) sokszor beszéljük a férjemmel, hogy csoda hogy élünk. amennyi f@szságot megcsináltak velünk.
2011. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
88%

Sziasztok!


engem focilabdával is rúgtak hasba és szerencsére semmi nem látszik a fiamon!


Jók a hsz-ok!!! Mindenkinek megy a zöld kezecske!!

2011. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiamat 6 hónapos koráig csak szoptattam.Anyósom rögeszméje volt, hogy éhezik így a gyerek, miért nem adok pótlásnak lisztlevest:olajon megpirítani egy kis lisztet és vízzel felönteni.Ő a férjemet már 2 hós korában ezzel etette+ mindig citromos teát is kapott pici cukorral persze.

Ha sírt akkor nem vette fel, mert szeme tisztul, szája nő.

Ha nem figyelt oda a fiam a mondókáira, akkor biztos volt benne, hogy süket a gyerek.

2011. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
51%

Ezek milyen jók:)) Egybnt ha nagyot röhög az az ember akkor tnyleg megszülhet. Én tavaly a még flidőben,este éreztem a kicsit h megmozdult. De pont a kezem alatt. Erre ugy elkezdtem röhögni hogy csak na. Ekkor olyan görcseim lettek hogy 3szor görcsoldót kellett szednem hogy nehogy megszüljek idő elött.

egyébként mg nem kaptam ilyet szerencsére..

2011. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
98%

11 hónaposan nem engedte, hogy odaadjam lányomnak a körtét, mert aprómagvas :)

18 hónaposan nem engedte, hogy adjak az eperből, illetve szintén most 18 hónaposan csak 4-5 szem cseresznyét engedélyezett lányomnak, mondván, hogy hasfájása lesz tőle.

2011. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!