Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha reggelre száraz a pelus,...

Ha reggelre száraz a pelus, este még visszaadod ugyanazt?

Figyelt kérdés
20 hós szobatisztáskodunk, és már 5* száraz volt!De szünetekkel, szóval éjjelre még nem szeretném elhagyni...
2011. aug. 16. 21:16
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanazt biztosan nem...én sem veszem fel éjszakára ugyanazt a bugyit, csak mert nem lett "baja"...a gyerekre sem adom ugyanazt az "alsóneműt", nekem ez evidens.
2011. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
44%

Igen, vissza.

De csak 1x, a délutáni alváshoz. Ha akkor is száraz marad megy a kukába sajnos.

2011. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

én kimosom, és kész. A papír pelus az hamar fúj lesz, főleg ilyen melegben.

Vegyél pár darab mosható pelust, ha zavar hogy mindig ki kell dobni.

2011. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
31%

Nekem nem evidens, hogy kukába kell dobni egy teljesen száraz pelust. Egy felnőtt nem veszi fel 2x ugyanazt az alsóneműt, de hát ugye a gyereknél ha nincs benne pisi - kaki, akkor nincs semmi, ami indokolná a cserét (nincs pl hüvelyváladéka...)

Én addig adom vissza rá, amíg bírja a tépőzár = 4-5 alkalom.

2011. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
46%
21.37-sel értek egyet. Már megijedtem, hogy csak én gondolom így. Pénzkidobásnak tartom a száraz pelenka kidobását.
2011. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk ugyan ez a fajta pelenkakérdés nem merült fel annak idején a szobatisztaságnál, viszont én pl. bugyi nélkül, csak pizsama alsóban altatom a lányom. Azt pedig 4-5 naponta szoktam csak kimosni. Ilyen alapon simán rá lehet adni egy száraz pelenkát is 4-5-ször. Szerintem.
2011. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
46%
De mondjuk a 30 fokban beleizzadhat, én kisfiam sokszor szegény csatakos hajjal ébred. Na meg ne ezen múljon, én sosem spórolok a gyereken.
2011. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
55%
Én fiam mindig, mindenben tisztát kap és frisset, ez nálam nem kérdés.
2011. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
37%
Ha tiszta bőrre tiszta pelenkát raksz az tiszta nem? Az én gyerekem is mindig tisztában jár és mindig frissben, de azért nem vagyok hülye, hogy tiszta pelusokat dobáljak a kukába, mert rajta volt... valóban nincs váladék, nincs semmi a pelusban, ami koszos lenne, csak a bőrével érintkezett, ami milyen is? Ja, tiszta.
2011. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
56%

Ezek az "evidens", meg "nem spórolok a gyereken" sterilanyuk biztosan 1 gyerekkel, és jól kereső férjjel rendelkeznek.

Bocs, de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni.

2011. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!