Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha reggelre száraz a pelus,...

Ha reggelre száraz a pelus, este még visszaadod ugyanazt?

Figyelt kérdés
20 hós szobatisztáskodunk, és már 5* száraz volt!De szünetekkel, szóval éjjelre még nem szeretném elhagyni...
2011. aug. 16. 21:16
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom azt, aki panelben lakik, nem igazán gyerekbarát
2011. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Hát nem, pláne hogy nálunk havi egyszer átlagban legalább rossz a lift... nyolcadikon lakom, babakocsival nem épp jó móka olyankor :(
2011. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
35%

Panelos 8. emeletes anyuka, nálunk úgy van, hogy van kulcsunk a mellettünk levő lépcsőházhoz és a tetőhöz, így ha rossz a lift felmegyek a másik lépcsőházban a X.-re, onnan a tetőre és vissza a saját lépcsőházamba. Én a tizediken lakom. Klíma, esetleg? 30 fokban azért elég gáz aludni-gyereket altatni...

(én vagyok a hőmérséklet szabályzós anyuka, itt sincs klíma, de van pl redőny mindenhol, meg éjszaka nyitott ablakok, most épp 26 fok van a napos oldali szobákban...)


Reggelente mindenki tiszta ruhát ad a gyerekre, evidens.


Még azt nem értem, hogy ugye éjszaka beizzad a gyerek a pelenkába, a pelenka ezért már "nem friss", nem tiszta. Ekkor a gyerekedet berakod a zuhany alá, mielőtt ráadod a tiszta ruhát?

2011. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Én általában reggel is fürdetek, persze nem mindig, de általában igen. (nyáron mindig)
2011. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

én is panelos vagyok és úgy csinálom ahogy az utolsó. Ha meleg van többször fürdetek és hintőporozok. Ha nagyon meleg van még estére se adok rá pelust. Klímát semmi pénzért nem szereltetnék fel nem tartom egészségesnek. Volt a másik lakásunkban, úgyhogy tudom milyen.

Nem értem miért lenne minden lakás közös folyosós. Max a tetőn tudnék átmenni.

2011. szept. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!