Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha reggelre száraz a pelus,...

Ha reggelre száraz a pelus, este még visszaadod ugyanazt?

Figyelt kérdés
20 hós szobatisztáskodunk, és már 5* száraz volt!De szünetekkel, szóval éjjelre még nem szeretném elhagyni...
2011. aug. 16. 21:16
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy ezen felbuzdulva megtanítom a gyerekemet mosogatni 3 éves korára, de megmondom neki hogy azért ne pazarolja a vizet, legyen csak laza és egyen a tegnapi tányérkájából. Olyan irreleváns a tiszta tányér is, még az életem árán is.
2011. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
53%

63%os, te is 2-3 naponta cserélsz bugyit?


Egyébként azért, mert úgy látszik, hogy száraz a pelus, az még nem jelenti azt, hogy tényleg 100%-os száraz, és semmi de semmi nem ment bele. (akár izzadtság, akár más) És akkor ezt érlelik egyesek egy napon át a 25 fokban, aztán a fürdés, vagy hogy egyértelmű legyen: TISZTÁLKODÁS után meg visszaadják este a saját gyerekükre? Jaj:(

Nem vagyok egy patyolat anyuka, de azért ez szerintem gáz. De nem az a gáz ha valaki esetleg ezen akar spórolni, hanem az, hogy nincs igénye a saját gyereke kapcsán a higiéniás normák betartására!

2011. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
70%
Nem számít, a fontos hogy ágyazni megtanulnak.
2011. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként valóban nem értem, hogy reggel 7-kor száraz a pelus, okés, de honnan tudják bizonyos anyukák hogy este 10-kor is volt? Mert nincs szaga?
2011. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
70%

22:39-es vagyok!


Hát azon kicsit kiakadtam, hogy 2 naponta van zokni illetve pólócsere...

Ha magamból kiindulok, akkor számomra természtes, hogy egy zoknit 2x nem veszünk fel...

Megfürdünk,és utána vissza vesszük az egész napos zoknit?Na ne...

Én a fiamra, 100%, hogy nem adnám fel. Ha tél van, ha nyár, teljesen mind1.Ugyanígy a pólóval,és más ruhadarabokkal.Lehet ők még nem izzadnak annyira, de ez számomra természetes, hogy új nap , új ruha!És ez vonatkozik a pelusra is...

2011. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyunk egyformák, csak legalább ne legyen senki kinézve azért mert a tisztaság és friss ruházat fontos számára, és a friss pelenka is. Kedves kétnaponta ruhát cserélő, nem baj ha ti így csináljátok, de mivel nem ez az általános, ne szánalmasozz le másokat.


Tudod, ha sok autó jön veled szembe, lehet hogy Te vagy a rossz sávban és a másik 10, ezen azért el lehet kicsit gondolkodni.

2011. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
53%
bocsi, kimaradt: NEM a másik 10.
2011. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
70%

Elég bajnak találom, ha valakinek az a fontosabb, hogy a gyerek beágyazzon, mint az, hogy még kicsi korban kialakítsa a gyerekben a saját magával szembeni tisztaság/ápoltság iránti igényt!

Ezekszerint ha az ágy rendben, akkor nem is kell kezet mosni kaki után, lehet egyből enni? Egészségetekre!:)

2011. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes, elmaradtak azok, akik a "minek adjak tisztát? Jóóóazméééég" táborba tartoztak a topik elején. Vagy csak elmentek aludni, a tegnapi bugyiban :)


De nem gonoszkodom, megyek aludni. :)

2011. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

00:16!!


:DDDD

2011. aug. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!