Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy kiabáltatok a babátokkal?

Figyelt kérdés

Én úgy szégyelem magam,de fel tud úgy húzni,h van mikor rákiabálok..még csak 5 hónapos.

Egyedül vagyok itthon egy pici kis faluban élek ,igaz közel a város...a párom havonta jár haza,anyukám kicsi koromban meghalt és anyósomék távol élnek..szóval totál egyedül vagyok a bébimmel..

Végtelen türelmű vagyok egyébként...de elszakad időnként a cérna,ha üvölt mert azt szeretné,hogy mellette legyek állandóan,ha felakar ülni evés közben én pedig nem engedem...dobálja magát...pedig komolyan mondom ettől eltekintve egy áldás,olyan jó kisbaba...

Már kibőgtem magam,hogy milyen szar anya vagyok,képes voltam vele kiabálni... annyira bánt,hogy nem tudtam magamon uralkodni.

Veletek is előfordul ilyen,vagy tényleg én nem érdemlem meg,hogy gyerekem van???


2011. aug. 31. 13:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
figyelj,nem vagy szar anya,csak ember.21 hónapos a kisfiam és néha úgy kiborít,hogy rákiabálok.aztán elszégyellem magam.bár most már sokkal jobb a helyzet,meg lehet vele beszélni dolgokat.
2011. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Az hazudik,aki azt mondja,hogy soha nem szakad el a cérna!!!!A világ legnehezebb és legembertpróbálóbb feladata ANYÁNAK lenni!!!!Nem vagy szar anya!!!!!!!Velem is sokszor előfordult már hogy rákiabáltam!

üdv:14 hónapos "égetni való"kiscsaj anyuja :D

2011. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
teljesen megértelek, és nem vagy szar anya, ez mindenkibvel elöfordul de sokan nem valják be, velem is sajnos 5 honapos volt a kisfiam mikor ugy rávágtam az ajtot hogy kitört belöle az üveg, erre elhallgatott és én meg mentem bögni.. azota is van hogy részolok, most 13 honapos de már nem kiabálok, már igy is megérti.. de nagyon akaratos persze, hidd el nekem a 4-10 honaposig a legnehezebb.. nyugi.. és ne szégyeld megad, de nem érdemes kiabálni attol csak megijed, és mégjobban sir, ilyenkor tedd be ajárokába és menj ki az udvarra kifujni magad, addig nem lesz baja éls te sem hallgatod, aztán visszamész és megszeretgeted.. beválik:)
2011. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, ez szerintem teljesen természetes. Igen, sajnos én sem vagyok büszke magamra, de ezt már én is megtettem. Nem egyszer, nem kétszer. És bármennyire igyekszem, nem tudom megállni, pedig fele ilyen nehéz helyzetben sem vagyok, mint Te!


Kitartás és nyugodj meg, ettől még nagyon jó anyukája vagy a babádnak! Különben miért is akarna veled lenni?! :)

2011. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok...még mindig bőgök...igazából nevetni szokott ha megszidom...ritka,hogy megijedjen..de mindig magamhoz ölelem és elmondom neki,hogy mennyire szeretem és ,hogy neharagudjon ,amiért kiabáltam..tudom,hogy nem érti..de talán érzi...

Bár nem sokszor fordult elő még,hogy igy elveszitsem a türelmemet.

Köszönöm,hogy őszintén írtatok..mindannyiótoknak minden jót kivánok!!

2011. aug. 31. 14:09
 6/16 anonim ***** válasza:
30%

Azért egy 5 hónapos babával nem lenne szabad kiabálni. Ő semmitől nem tehet, nagyon pici még ahoz hogy megértsen dolgokat. Ha sír, mint te is mondtad valamiért sír, hogy veled legyen, vagy ebben a melegben nem éhes és nem akar megmaradni az etetőszékben ... Légy türelmesebb! Ez azért csúnya dolog egy picivel kiabàlni. Ha egy 2-3 éves gyerekkel

kiabálsz azt megértem, mert ott már tényleg fegyelmezésről vagy veszélyes dolgoktól való tiltásról van szó, dexegy ilyen picinél ki kell találni mi a gondja, és orvosolni, nem

kiabálni! Ha neked sem kell az étel rád kiabálnak, ha pl. Melegre lenne és még nem tudnád levenni a felsőd sírnál segítsen valaki, erre rád kiabálnának, vagy nem lenne jó az a testhelyzet amiben vagy, de nem hogy arrébb raknának vagy felültetnének, hanem rád kiabálnának hogy esne? Gondold bele magad az ő helyzetébe!

2011. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

kedves utólsó válaszoló..persze,h nem szép dolog..

és tudod én minden "végigjárok" mindig...evett e,tiszta e a pelus,melege van e,vagy fáradt..szomjas e..stb ezt nagyon őszintén mondom..és amikor tudod,semmi sem jó..és éhes,én etetném de ő nem hajlandó ledőlni,mert cumisüvegből is kell néha etetnem,mert ülne fel..ha kiveszem a szájából és felültetem,akkor a kajáért üvölt..és neki még nem kell ülnie...szóval ezek ritka "extrém"pillanatok..és itt szakad el a cérna..és tudom,hogy nem kellene és nem is szép dolog..és igen nagyon rosszul érzem magam miatta...

2011. aug. 31. 14:25
 8/16 Atroposz ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj kiadtad a gőzt inkább így mint egy példa :Egy anyának állandóan sírt a gyereke, de tényleg szegény anya bekattant már nem tudom mit tett a gyerekkel mert azt el keletet vinni az orvoshoz.Az orvos rögtön látta ,hogy nem baleset volt.De végül felmentették az anyát mert az anya végül nem szántszándékkal csinálta csak hát elborult hirtelen anya,plusz az orvos is észre vette ,hogy a gyerek állandóan sír
2011. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

igen ilyen is van sajnos...de ott elég sok időnek kellett eltelni szerintem érdektelenségben, az anyuka környezete részéről..nem gondolod?Amikor már fizikai következményei vannak...azért ennek én a közelében sem vagyok és remélem,hogy nem is leszek..ez már ha nem is mindig de önuralom kérdése..és a felismerésé..,hogy segitséget kérjen az ember.

De kitudja..

2011. aug. 31. 15:01
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen ma is ra kiabaltam.....ha nem teszem akkor magara borit egy nehez dobozt.Igy meglepodott es nem rangatta tovabb.Oda szaladtam felvettem megpuszilgattam es bocsanatot kertem es elmondtam Neki, hogy miert kiabaltam.

Nem ez volt az elso alkalom es nem is az utolso, hogy valamiert ra kellett kiabalni, de inkabb ez , mint, hogy baj tortenjen.

2011. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!