Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy kiabáltatok a babátokkal?

Figyelt kérdés

Én úgy szégyelem magam,de fel tud úgy húzni,h van mikor rákiabálok..még csak 5 hónapos.

Egyedül vagyok itthon egy pici kis faluban élek ,igaz közel a város...a párom havonta jár haza,anyukám kicsi koromban meghalt és anyósomék távol élnek..szóval totál egyedül vagyok a bébimmel..

Végtelen türelmű vagyok egyébként...de elszakad időnként a cérna,ha üvölt mert azt szeretné,hogy mellette legyek állandóan,ha felakar ülni evés közben én pedig nem engedem...dobálja magát...pedig komolyan mondom ettől eltekintve egy áldás,olyan jó kisbaba...

Már kibőgtem magam,hogy milyen szar anya vagyok,képes voltam vele kiabálni... annyira bánt,hogy nem tudtam magamon uralkodni.

Veletek is előfordul ilyen,vagy tényleg én nem érdemlem meg,hogy gyerekem van???


2011. aug. 31. 13:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
Még nem fordult elő, de hasonlóan érzem magam, szintén egyedül vagyok, ha itthon van a párom akkor se foglalkozik a gyerekkel, van hogy napokig rá se néz... De! akkor sem a gyereken vezetem le, olyankor jól megpuszilgatom és megölelem, és hálát adok hogy van egy egészséges,ám pokoli rossz gyerekem :)próbálj nagy levegőt venni és nem a picit 'bántani'mert ő igazán nem tehet semmiről.
2011. aug. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves "utólsó"válaszoló...ne menjünk el ilyen irányba..ha lehet!

Nem vezetek le semmit a gyereken,nem azért emeltem fel a hangom mert én ideges voltam és a gyerekem rosszkor volt,rossz helyen..hanem az én tündérbogarammal nem bírtam,bármit is csináltam.Én is az ölelés és puszilgatás illetve a nyugodt hangon való megnyugtatás híve vagyok...De van amikor semmi nem jó és kész...a tehetetlenségem miatt voltam inkább ingerült!!!

Soha senki miatt nem voltam a gyerekemmel türelmetlen,nem vezettem le rajta a dühömet,ezt szeretném hangsúlyozni...!!!!

De köszönöm a hsz-t!

Minden jót kívánok!

2011. szept. 1. 11:07
 13/16 anonim ***** válasza:
22%
Én leírtam ami nálunk van és próbáltam segíteni neked, azzal hogy meghallgattalak, együttéreztem és tanácsot adtam. Nem esnek jól a soraid, árad belőlük a düh. Tudod mit akkor nem kell itt tanácsot meg vigasztalást kérni és old meg magad ahogy tudod, nem mások fogják meg mondani milyen anya vagy vagy milyen legyél, ezt neked kell érezned és tudnod, és valószínüleg nem tetted volna fel ezt a kérdést ha nem éreznéd azt hogy valami nem oké.
2011. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Szó sincs eről,amit írsz..ne haragudj!

Úgy vettem ki a szavaidból,hogy azt gondolod,a dühömet vezetem le a babámon..és ezt szerettem volna tisztázni.

Nem értem miért reagálsz igy...természetesen,mint írtam is nagyon szégyeltem magam a hangos szó miatt és csak tudni akartam mással is előfordul e ilyen.

Imádom a gyerekemet,és az előtted írók is szerintem,akikkel már előfordult ilyen,mint velem.

Nem írtam sértően szerintem..ha úgyérezted,akkor neharagudj,mert nem volt ilyen szándékom!

És meg is köszöntem a hozzászólásodat...!

2011. szept. 1. 17:10
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
én sem bántásból írtam, akkor félre értettük egymást. jó babázást!
2011. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
igen...de tisztáztuk,ez a lényeg..neked is jó babázást kívánok..
2011. szept. 3. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!